Неспокій в Україні

2014-05-08T16:41:04+03:00 2015-11-15T12:40:49+02:00
0
Горожане
+ 370
Аксакал

Цитата: вернення льотчика-снайпера командира 18 окремого вертолітного загону Місії ООН зі стабілізації у ДР Конго полковника Андрія Когута

Шановні колеги, бойові побратими!
Звертаюся до вас як командир окремого бойового авіаційного підрозділу, полковник, льотчик-афганець, який понад 35 років проходить службу в Збройних Силах Радянського Союзу, України.
Події останніх днів змінили моє ставлення до країни-сусідки, у якій проживає багато моїх друзів. 2 травня була збита пара вертольотів МІ-24, загинув екіпаж. Загиблі –мої колеги, офіцери, з якими ми виконували бойові завдання під егідою Місії ООН. Там було по-справжньому “гаряче”, вони вижили в Африці, але загинули від рук російських найманців. Повторюсь, саме чужоземців, які прийшли в мою країну і вбили моїх друзів!
Як людина військова, я розумію, що здійснити постріл із ПЗРК спроможний лише професіонал. І цей факт вкотре підтверджує, що з українцями воюють не сепаратисти Донеччини, а навчені та підготовленні армійці. Вони знищують нашу символіку, натомість піднімають на державних будівлях прапори іншої країни – Російської Федерації. Висновок зрозумілий: почалася відверта, жорстока і безпринципна агресія сусідньої слов’янської держави. Той факт, що бойовики використовують “живим щитом” місцеве населення, ховаються за жінок, дітей, і звідти стріляють, показує усю мораль цього протистояння. Вже доведенні факти, що цими вбивцями керують люди із ГРУ ГШ РФ. Я свідомо не називаю їх офіцерами, адже той, хто ховає розпізнавальні нашивки, свої погони, та підняв автомат на братній народ – не може бути офіцером. Дивлячись на їх обличчя з екрана телевізора, я припускаю, що колись ми проходили службу в одній – Радянській – армії. І як людина з досвідом стверджую: таких покидьків ганьбили в усі часи в офіцерському колективі.
Складно зрозуміти і позицію простих росіян. Їхнє вище керівництво розпочало війну проти братнього народу, який вигнав свого президента – найбільшого в історії крадія. Ми засуджували ісламістів, які здійснювали теракти в найбільших російських містах, разом переживали трагічні події із заручниками Норд-Осту, підтримували антитерористичні операції спецназівців на Північному Кавказі. А тепер братній народ мовчки сприймає політику Кремля по відношенню до України.
Колись нас вчили, що війна за рідну землю – священна. Так є і цього разу. Ми на своїй землі, під своїми прапорами і захищаємо суверенітет і кордони держави, яку визнав увесь світ. Як льотчик, який вже неодноразово використовував авіаційне озброєння і знає ціну життю, заявляю: вороги, які вбили моїх друзів і колег, знайдуть тут смерть. Я особисто, усі бойові льотчики України зроблять все можливе, аби окупанти відчули горе на нашій землі. Ми пишаємося українськими офіцерами, прапорщиками, сержантами і солдатами, які протистоять злочинцям. Пам’ятайте: військові льотчики з вами! У нас достатньо професіоналізму, навичок і моральної витримки, аби знищити ворога!
Слава Україні!Міноборони
Мф.6.33
Забаненные
+ 79
Почетный
старейшина
Героям слава!
"Я смотрел в эти лица и не мог им простить
Того, что у них нет тебя и они могут жить..."
В последнее время мне кажется, что эти строки про мозг. (с) bash
Горожане
+ 370
Аксакал
Мф.6.33
Горожане
Заслуженный
пенсионер
тут полная версия сего:
http://www.imperiya.by/news.html?id=135222
Забаненные
+ 27
Гражданин
combat
13:47, 15.05.2014
oleg14 (15.05.2014, 12:58) писал:тут полная версия сего:

не полная, а "слегка" дополнена другим (фейковым?) разговором...
..и с выводами явно не соответствующие самому разговору..

..что касается Церёва, я лично от него в шоке...тупой ,необразованный, как он вообще туда попал?
это что второй проФФеССор?
Горожане
0
Проездом
combat (15.05.2014, 13:45) писал:
oleg14 (15.05.2014, 12:58) писал:тут полная версия сего:

не полная, а "слегка" дополнена другим (фейковым?) разговором...
..и с выводами явно не соответствующие самому разговору..

..что касается Церёва, я лично от него в шоке...тупой ,необразованный, как он вообще туда попал?
это что второй проФФеССор?


По крайней мере под него косит. Но надо отдать данность янеку, он был умнее царева
Горожане
+ 370
Аксакал
combat (15.05.2014, 13:45) писал:..и с выводами явно не соответствующие самому разговору..

Це особливо слід підкреслити.
Мф.6.33
Горожане
+ 44
Почетный
гражданин
Цитата:В Полтаве родственники мобилизованных заблокировали их выезд на восток Украины

http://www.unian.net/society/918000-v-poltave-rodstvenniki-mobilizovannyih-zablokirovali-i
h-vyiezd-na-vostok-ukrainyi.html
Объявить их всех террористами и направить туда нацгвардию и правый сектор
Горожане
Заслуженный
пенсионер
Вадим 58, Да бред это АТО, только дает новых бойцов с украинской армией и трупы, Вот Ахметова бы лучше послушали, человек дело говорит.
Забаненные
Заслуженный
пенсионер
oleg14 (15.05.2014, 21:25) писал:Вот Ахметова бы
вам в цари, тогда бы мы послушали ...царек ахметов отстаивает свои интересы, свою территорию...им абсолютно пофиг на остальную Украину. так же как впрочем и Вам, так зачем давать советы кого слушать нам, у себя там советы жириновскому давайте...
 
Доступ закрыт.
  • Вам запрещено отвечать в темах данного форума.