Чому Совок – Тюрма Народів

0
Горожане
0
Залетный
01:34, 04.03.2022 №11
-73
oleg14 (03.03.2022, 16:40) писал:Вы бы вместо своей беззубой злобы помогли бы людям которые нуждаются в помощи. Сейчас очень показательно кто достоин уважения, а кто просто опасен для общества.

Я из за вашего блядского русского мира уже восьмой день толком не отдыхал. Я помогаю нашим волонтерам с беженцами. Никогда не мог подумать, что через мой Кременчуг будут убегать тысячи людей каждый день. Людей, которые потеряли все. Людей которые потеряли родных. И все из за того, что вашему карлику захотелось денацификации. Он кого там денацифицировать хотел? Русских Харькова, Сумм или Мариуполя? И если ваши твари дойдут до моего города, то я буду делать все что в моих силах, что бы как можно больше их поехали домой в цинковой коробке.
Забаненные
0
Почетный
старейшина
09:10, 04.03.2022 №12
+ 46
oleg14
09:15, 04.03.2022
Ievgenii (04.03.2022, 01:34) писал:


Ответ был не вам, а Вернидубу, который ищет среди своих "москалей под кроватью", а вы молодец, людям надо помогать.
Горожане
Залетный
15:37, 24.11.2022 №13
-88
ну що? ще є на форумі недобитки, які полюбляють совок?
тому що сучасна росія є прямою спадкоємицею совка і абсолютно ідентична у методах і цілях. тобто - совок це кровожерний терористичний режим. і якщо ви жалкуєте за совком або знаходите хоч щось там позитивне - зверніться до психіатра.
ну гаразд, одне у совку було позитивне - ваша просрана молодість.
Горожане
0
Гастарбайтер
20:08, 30.11.2022 №14
-92
Вернидуб (24.11.2022, 15:37) писал:ну що? ще є на форумі недобитки, які полюбляють совок?
тому що сучасна росія є прямою спадкоємицею совка і абсолютно ідентична у методах і цілях. тобто - совок це кровожерний терористичний режим. і якщо ви жалкуєте за совком або знаходите хоч щось там позитивне - зверніться до психіатра.
ну гаразд, одне у совку було позитивне - ваша просрана молодість.

Судячи з того, скільки вам наставили "мінусів", прихильників руzzького миру тут достатньо. Звичайно, як справжні криси, вони зараз причаїлися, чекають...
Горожане
Залетный
11:37, 02.12.2022 №15
-98
Smile. (30.11.2022, 20:08) писал:Звичайно, як справжні криси, вони зараз причаїлися, чекають...

так. є ті, що лишилися з совка, але є і більш молоді рашисти
Горожане
Залетный
14:45, 07.12.2022 №16
-85
агов, мінусатори! ви добре постаралися, молодці, я задоволений
але ж не мовчіть! давайте, виплесніть вашу жовч і напишіть, що думаєте по темі. чому саме вам подобається совок і чому я помиляюся. я готовий вислухати і відповісти.
Горожане
+ 298
Великий Гуру
14:47, 25.12.2022 №17
+ 48
Скат
15:00, 25.12.2022
Совок мне нравится тем, что в нем сегодняшнее безумие в виде войны было бы невозможно, как и в Приднестровье, Карабахе, Осетии.
Что бы не говорили, но люди были братья и не делились по национальностям, люди не боялись ходить по улицам и квартиры не закрывали на замки.

В общем вспоминается с ностальгией то ужасное, тоталитарное, отвратительное мирное время...

Что же касается России, то её нельзя назвать прямым наследником совка, т.к. в отличии от него она представляет типичное капиталистическое государство, которое отстаивает интересы правящих капиталистических элит и кладет большой болт на интересы своего же собственного населения. В противном случае не было бы ни 2014, ни 2022 года.

Точно также нет ничего общего между "русским миром" и совком.
Совок стремился объединить не в общем национальном, а в общем социальном факторе. Отсюда такое внимание к развитию национального - даже украинская народная культура, народные ремесла, литература и музыка в совке были куда более развитыми чем сейчас. Я уже не говорю про малые культуры - закавказские, среднеазиатские, молдавскую. Они давно уже забыты и выпали из мирового контекста.
Русский же мир был направлен на имитацию поддержки русскоязычного населения и вся его общность с совком заключется в эксплуатации некорых советских нарративов.
Будучи симулякром он не имел ни реального наполнения ни реального эффекта - чему свидетельством является непринятие его абсолютным большинством русскоязычного населения за пределами самой России.
И я надеюсь - мы победим.
Больше: я уверен - мы победим. Потому что разум должен победить.

Е. Замятин "Мы"
Горожане
Залетный
16:28, 27.12.2022 №18
-51
Вернидуб
16:30, 27.12.2022
отакої! Скат повернувся! а я грішним ділом було подумав, що його таки остаточно дістав улюблений руській мір.
ну гаразд, най буде.
Скат (25.12.2022, 14:47) писал:Совок мне нравится тем, что в нем сегодняшнее безумие в виде войны было бы невозможно, как и в Приднестровье, Карабахе, Осетии.

знову починаєте з улюбленої брехні
а вторгнення до Угорщини, до Чехословаччини? якби тоді у тих країн було достатньо сил і підтримки, то совок отримав би по брудній кривавій морді.
Скат (25.12.2022, 14:47) писал: но люди были братья и не делились по национальностям, люди не боялись ходить по улицам и квартиры не закрывали на замки.

це смердюча совєцька пропаганда. всі люди були рівні, але деякі були рівніші. дрібні нації активно знищувалися - за термін існування совку в рсфср зникло половина з майже півтораста мов національних меншин. а приховане переслідування євреїв? депортація кримських татар? досить брехати щодо братів.
так, про замки правда - бабуся розповідала. доки сюди не навезли московитів – українці й справді не зачиняли двері. а потім почалося...
Скат (25.12.2022, 14:47) писал:Что же касается России, то её нельзя назвать прямым наследником совка

і знову брехня. рф повний наступник совку. вони це декларували, у них є всі регалії. так, вони змінили устрій з соціалізму на капіталізм. ну просто тому, що соціалізм не працює, ахахаха але в усьому іншому це лишився той самий совок - шовіністичний, гнилий, соціально розшарований - але тепер не приховано, а відкрито.
Скат (25.12.2022, 14:47) писал:В противном случае не было бы ни 2014, ни 2022 года.

та не брешіть самому собі! була б війна. ruz... ruz never changes
Скат (25.12.2022, 14:47) писал:Совок стремился объединить не в общем национальном, а в общем социальном факторе

совок намагався перемолоти всі національності в єдиний пролетарський фарш. але це не вдалося. чого тільки вартують спроби знищити українську культуру, перетворити її на примітивну шароварщину. наблизити українську мову до московитської, згвалтувавши її і наплодивши купу диких мовних покручів.
Скат (25.12.2022, 14:47) писал:даже украинская народная культура, народные ремесла, литература и музыка в совке были куда более развитыми чем сейчас

дика брехня! совок планомірно знищував українську культуру і перетворював її на примітивну подобу культури. дозволялися лише найпростіші прояви культурного життя, а щось складніше - заборонялося. діячів культури ламали, які не ламалися - гноїли і вбивали у тюрмах.
Скат (25.12.2022, 14:47) писал:Русский же мир был направлен на имитацию поддержки русскоязычного населения и вся его общность с совком заключется в эксплуатации некорых советских нарративов.

ахах. сучасна рф так само імітує миротворчу діяльність і використовує об'єднавчі наративи, як і совок. послухати вас - то випливає, що сучасна росія взялася нізвідки. був такий собі теплий і пухнастий совочок, потім він нагло помер у корчах, а з'явилася жахлива і кровожерна рф. ні-ні-ні, так не буває. все має свій початок і розвиток. і сучасна рф, як і усі її лідери і настрої, походить з совку. з шовіністичного людиноненависницького режиму, який перемелював цілі народи за просто так. який маскувався під миротворця, як маскується рф. але зараз це погано вдається, бо час не той, і світ значно менший і відкритіший.
Горожане
+ 298
Великий Гуру
20:56, 03.01.2023 №19
+ 33
Скат
23:03, 03.01.2023
Вернидуб (27.12.2022, 16:28) писал:а вторгнення до Угорщини, до Чехословаччини? якби тоді у тих країн було достатньо сил і підтримки, то совок отримав би по брудній кривавій морді.
Но не на своей территории. А так он получал в Афганистане, но это касалось только небольшое количество непосредственных участников событий.

Вернидуб (27.12.2022, 16:28) писал:це смердюча совєцька пропаганда. всі люди були рівні, але деякі були рівніші. дрібні нації активно знищувалися - за термін існування совку в рсфср зникло половина з майже півтораста мов національних меншин. а приховане переслідування євреїв? депортація кримських татар? досить брехати щодо братів.
Мелкие нации исчезают во всем мире. Но в СССР этот процесс был искусственно замедлен поддержкой (а кое-где и созданием) национальных культур и национальных автономий.
Напомню про французов и окситанцев (бретонцев, валлонов, гасконцев и т.д. и т.п.), поляков и кашубов (мазуров, силезцев и т.д. и т.п.) - на их фоне Российская империя и СССР смотрятся как защитники меньшинств.
Преследование евреев? Вы серьезно? Посмотрите на советскую науку и искусство.
Депортация крымских татар была примером стандартной практикой первой половины 20 века - напомню про послевоенную депортацию немцев из вполне демократичных Польши и Чехословакии, про интернирование японцев в США и Канаде с их размещением в лагерях и запретом на проживание на Тихоокеанском побережье (в Канаде отменили в 1949 году), не говоря уже о депортациях времен Первой мировой или англо-бурской войны.
Опять же можно вспомнить пусть и не национальные, а политические, но весьма массовые депортации в Южном Вьетнаме во время американской интервенции.

Вернидуб (27.12.2022, 16:28) писал:так, про замки правда - бабуся розповідала. доки сюди не навезли московитів – українці й справді не зачиняли двері. а потім почалося...
Московитов завезли после 1991 года?

Вернидуб (27.12.2022, 16:28) писал:совок намагався перемолоти всі національності в єдиний пролетарський фарш. але це не вдалося. чого тільки вартують спроби знищити українську культуру, перетворити її на примітивну шароварщину. наблизити українську мову до московитської, згвалтувавши її і наплодивши купу диких мовних покручів.
Почитайте произведения 19 - начала 20 веков в оригинале, а не в современной адаптации - и убедитесь в своей неправоте в части "приближения к русскому языку".
Котляревский

Шевченко
https://uk.wikisource.org/wiki/%D0%9A%D0%BE%D0%B1%D0%B7%D0%B0%D1%80%D1%8C_(1840)

Вернидуб (27.12.2022, 16:28) писал:дика брехня! совок планомірно знищував українську культуру і перетворював її на примітивну подобу культури. дозволялися лише найпростіші прояви культурного життя, а щось складніше - заборонялося. діячів культури ламали, які не ламалися - гноїли і вбивали у тюрмах.
Как раз наоборот - украинская культура в СССР была на мировом уровне.
Фильмы Довженко, музыка Сильвестрова и Станковича, хор Веревки, ансамбль Вирского - это весомый вклад украинцев в мировую культурную традицию.
Что сейчас Украина за 30 лет представила самобытного и в то же время мирового уровня?
И я надеюсь - мы победим.
Больше: я уверен - мы победим. Потому что разум должен победить.

Е. Замятин "Мы"
Горожане
Залетный
12:58, 04.01.2023 №20
-34
Вернидуб
12:44, 04.01.2023
Скат (03.01.2023, 20:56) писал:Преследование евреев? Вы серьезно?

так, серйозно. заперечувати антисемітизм у срср - показовий цинізм. так, були артисти-євреї, але їх намагалися менше демонструвати на телебаченні, ніж інших. реальне переслідування і утиски були у всіх сферах життя. гугліть "справа лікарів". євреям важко було здобути вищу освіту, деякі спеціальності були для них закриті.
Скат (03.01.2023, 20:56) писал:Московитов завезли после 1991 года?

у 1933
Скат (03.01.2023, 20:56) писал:Почитайте произведения 19 - начала 20 веков в оригинале

до чого тут кінець 19 - початок 20 ст? не мутіть воду. я про часи совку. з кожним виданням російсько-українського словника різниця поступово стиралася. це факт. українська культура при перших же ознаках відродження знову починала знищуватися - гугліть "Шістдесятники".
Скат (03.01.2023, 20:56) писал:Что сейчас Украина за 30 лет представила самобытного и в то же время мирового уровня?

ну я навіть не знаю. у вас же є доступ до інтернету? бо я почав сумніватися.
українська музика використовується як саундтреки у західних фільмах, відеоіграх.
і ось:
один
два
три
чотири
п'ять
і так далі

упс, треба відповісти і на старіші повідомлення.
Fogel (10.07.2020, 21:04) писал:С подобным эээээ....существом , нет смысла общаться.

а з московитами взагалі розмова має бути дуже коротка, автоматична.
Karnivor (10.07.2020, 21:20) писал:Ладно, бывай Ихтиандр х.....в.

та й ти котися у пекло, к...п й...й.
Iva (11.07.2020, 08:59) писал:Кастрюлька жмёт?

я використовую каструлі лише за призначенням. якщо ви їх кудись вдягаєте, то маю для вас прикрий діагноз. на додачу до існуючих.
Сердж (03.03.2022, 13:57) писал:не плевали бы Вы дерьмом в форумчан с целью спровоцировать

от хто тут плюється лайном і кислотою - то це ви.
oleg14 (03.03.2022, 16:40) писал:Вы бы вместо своей беззубой злобы помогли бы людям которые нуждаются в помощи

та хто б казав!
oleg14 (04.03.2022, 09:10) писал:ищет среди своих "москалей под кроватью"

вони не "свої".

на жаль, не знайшов джерело картинки.

щось не віриться щодо 99% в Україні.
 
Предупреждение.
  • Все ваши сообщения будут отправлены на модерацию.
Написать ответ
Ваше имя
  1. жирный
  2. курсив
  3. подчёркнутый
  4. перечёркнутый
  5. цитата
  6. Спойлер Введите название спойлера (не обязательно):
  7. ссылка Введите адрес ссылки:
  8. смайлы
  9. картинка Введите адрес картинки:


    Выравнивание:
  10. Видео Введите адрес ролика (YouTube, RuTube, Vimeo, VK):

    Для RuTube и VK скопируйте код для вставки (iframe)
  11. цвет текста
  12. Слева
  13. По центру
  14. Справа
  15. скрытый
  16. информация