Чому Совок – Тюрма Народів

0
Горожане
Залетный
Тема дуже широка, тому з одного боку важко з чогось почати. Але з іншого - є дещо, що все-все об'єднує, тому починати треба з цього. І це дещо - брехня. Совок заснований на брехні, брехня - це державотворчий стрижень, інструмент для досягнення усіх цілей. Брехнею про минуле замінили історію, брехнею про теперішнє замінили статистику, брехнею про майбутнє замінили планування. Звичайно, було б цікаво дослідити, звідки пішла ця традиція, адже це не вигадка безпосередньо комуністів, це було і раніше. Але це вже окрема розмова.
Отже, які є приклади брехні? Це переписування та спотворення історії окупованих країн на власний розсуд, щоб підкреслити нібито споконвічне прагнення до утворення "союзів", перекручування подій, заміна суті, оббріхування учасників і ватажків національно-визвольних рухів. 50 років совок брехав про вбитих у Катині поляків, зараз РФ бреше про вбитих під Смолєнськом. Досі совок, тепер вже у образі РФ, бреше про кількість жертв Другої світової війни - спочатку їх було 7 млн, потім 20, потім 27 і так далі. Брехав совок про Другу світову - багато з томів судового розслідування злочинів нацистського режиму у Нюрнбергу не були доступні для широкого загалу, тому що там була неприємна режиму правда. Досі архіви з документами часів Другої світової війни засекречені, тепер їх охороняє нащадок совку. Брехав совок про страшні катастрофи, повстання народу проти людожерського режиму і т.і.
Чому ж, не зважаючи на цей неймовірний потік фактів, так і не вкорінилося у головах всіх людей, що совок - це просто купа брехні? Варто визнати, що совок все ж мав деяку ефективність і досяг успіхів у створенні стандартного совкового громадянина, фактично - манкурта. Також широкого вжитку серед населення здобуло дводумство - спосіб виходу совкових громадян з перманентного стану когнітивного дисонансу, тому що об'єктивна реальність не збігалася зі словами партії.
Створення совку супроводжувалося придушенням національно-визвольних рухів, а після окупації - терором. В Латвії радянський період офіційно визнано окупацією. Також "братська допомога" Чехословаччині в період Празької весни визнана в Чехії вторгненням і окупацією.
Як і у будь-якій тюрмі арештанти мали дуже обмежене право на власність. Після перших потуг запровадити повністю "чесний розподіл благ", довелося все ж повернути деяку приватну власність, тому що інакше не працювало. Пізніше була запроваджена система розподілу нормальної їжі для партійної еліти. Тому що як і в будь-якій тюрмі всі рівні, але є дещо "рівніші".
Найголовнішою ознакою тюрми є огорожа, яку важко подолати. В нашому випадку це залізна завіса. Вона стала однією з яскравих ознак, "фішечок" совкового тоталітаризму. Завіса була достатньо ефективною десятки років, але все ж глобалізація та деякі інші фактори непомітно перетворили залізо на іржу і в певний момент стіна розсипалася.
Тому що жодна тюрма не буде стояти вічно.

Можливо хтось з читачів ще з перших рядків подумав: "та це ж звичайний совкофоб і троль!". І він був би правий, але є одне "але". До цього тексту я підготував спеціяльні додатки, які значно спрощуюь реакцію на текст. Тепер в коментарях навіть не обов'язково копіювати текст питання, ви просто можете вказати його код, наприклад, "П03".
Також є ЧаПи - часті питання і відповіді на них. Це те, що я теж хотів би сказати, але воно не увійшло в текст.

= Питання =
П01. А шо в Амерікє луччє?
П02. А шо в Європє луччє?
П03. Пачіму ти такой ніблагадарний?
П04. Пачіму у тібя так гаріт от сайуза? Што он тібє плахова сдєлал?!

= ЧаПи = (ЧАсті ПИтання)
ЧП01. Как ти можєшь?! Вєдь ти там раділся!
Відповідь: Так, я народився у совку. Але відмінність у тому, що я можу мислити.
ЧП02: Пачіму ви нє декамунізіруєте заводи фабрікі і масти каториє пастроєни прі так називаємом савкє?!
Відповідь: Як тільки заводи, фабрики, мости, будинки і решта почнуть людською мовою прославляти совок і катів українського народу - одразу буде розглянуте питання щодо декомунізації.
ЧП03: Пачіму тут всє вапроси напісани укрАінскімі буквамі???
Відповідь: Тому що так смішніше.
ЧП04: Прізнайся ти спєціально добавіл вот еті вапроси вот ето вот всьо ету іронію штоп йіщо большє висмєять сайуз!
Відповідь: Так, щира правда.
Отец-основатель
+ 430
Аксакал
Kanarsky
15:04, 10.07.2020
Вернидуб, Вы после Шария испугались Совка?
Есть предпосылки к возвращению? Т.е. к чему педалируете ещё и эту тему?
Я говорю то, что думаю - потому и молчу...
Горожане
+ 112
Заслуженный
пенсионер
С подобным эээээ....существом , нет смысла общаться.
Горожане
+ 4
Командировочный
Karnivor
21:20, 10.07.2020
О май гад,этот унтер хорунжий кібер військ знову тут. Опять его окатили потные валы вдохновения. Шо, болезненный гроші скінчилися, під працювати зайшов.? Смешной такой додик, даже смешнее предыдущего с ником Доктор. Скучно девочки, вы ж кропаете одно и тоже с минимальными вариациями. Короче, очередное УГ. Ладно, бывай Ихтиандр х.....в.
Iva
Жандармы
+ 221
Аксакал
08:59, 11.07.2020 №5
+ 10
Вернидуб (10.07.2020, 14:18) писал: заснований на брехні, брехня - це державотворчий стрижень, інструмент для досягнення усіх цілей. Брехнею про

Кастрюлька жмёт?
- Сочувствую!
Вот, изучайте нэзалэжнык:
https://youtu.be/FU4LncS3DDw
https://youtu.be/Xv12vwT6hYc
А это вам на долгую память:
Горожане
+ 298
Великий Гуру
10:09, 16.07.2020 №6
+ 10
Скат
10:07, 16.07.2020
Вернидуб (10.07.2020, 14:18) писал:ЧП01. Как ти можєшь?! Вєдь ти там раділся!
Відповідь: Так, я народився у совку. Але відмінність у тому, що я можу мислити.

Не мыслить, а повторять пропагандистские штампы.
Прикрепленная картинка


Вернидуб (10.07.2020, 14:18) писал:ЧП02: Пачіму ви нє декамунізіруєте заводи фабрікі і масти каториє пастроєни прі так називаємом савкє?!
Відповідь: Як тільки заводи, фабрики, мости, будинки і решта почнуть людською мовою прославляти совок і катів українського народу - одразу буде розглянуте питання щодо декомунізації.
Почему же. "Декоммунизируют". Скоро не останется никаких заводов, фабрик и мостов...

Вернидуб (10.07.2020, 14:18) писал:ЧП03: Пачіму тут всє вапроси напісани укрАінскімі буквамі???
Відповідь: Тому що так смішніше.
Для вас может и смешнее. А для нормального человека нет разницы на каком языке общаются люди, если они уважают собеседника.

Вернидуб (10.07.2020, 14:18) писал:ЧП04: Прізнайся ти спєціально добавіл вот еті вапроси вот ето вот всьо ету іронію штоп йіщо большє висмєять сайуз!
Відповідь: Так, щира правда.
Потому что фактов нет. Вот и приходится иронией компенсировать отсутствие аргументов и интеллекта.
И я надеюсь - мы победим.
Больше: я уверен - мы победим. Потому что разум должен победить.

Е. Замятин "Мы"
Iva
Жандармы
+ 221
Аксакал
Скат (16.07.2020, 10:09) писал:Потому что фактов нет. Вот и приходится иронией компенсировать отсутствие аргументов и интеллекта.

Вот это - точно в цель!
Кроме брехни, за нацистами ничего нет!
Весь расчёт на доверчивых кастрюлеголовых олухов! Благо, их уже наплодили в достаточном количестве.
Горожане
Залетный
Kanarsky (10.07.2020, 15:02) писал:Есть предпосылки к возвращению?

так, совок нині вилазить з могили.
Скат (16.07.2020, 10:09) писал:Вот и приходится иронией компенсировать отсутствие аргументов и интеллекта.

досить пустих слів! у вас немає ні совісті, ні емпатії, НІ-ЧО-ГО! ви пустий пропагандон, ховаєте свою пусту суть за акуратно вибудуваними парканами зі слів.
Iva (11.07.2020, 08:59) писал:А это вам на долгую память

от тепер ви запам'ятаєте брехню нео-совку на решту життя! як воно - коли горить усередині від того, що поклав життя на те, що зрештою виявилося купою лайна?
всіх колаборантів треба зачистити. тільки так можна буде жити нормально.
території колишньої росії потрібна повна демілітарізація і денацифікація.
Забаненные
+ 150
Заслуженный
пенсионер
Вернидуб, не плевали бы Вы дерьмом в форумчан с целью спровоцировать. А то подобное обращение с людьми очень уж напоминает поведение героя из мультфильма "Маугли" - одного млекопитающего из семейства псовых по кличке Табаки.
"Каждый мнит себя стратегом, видя бой со стороны".
(с) Ш.Руставели, "Витязь в тигровой шкуре".
Забаненные
0
Почетный
старейшина
16:40, 03.03.2022 №10
+ 3
Вернидуб (03.03.2022, 12:10) писал:.


Вы бы вместо своей беззубой злобы помогли бы людям которые нуждаются в помощи. Сейчас очень показательно кто достоин уважения, а кто просто опасен для общества.
 
Предупреждение.
  • Все ваши сообщения будут отправлены на модерацию.
Написать ответ
Ваше имя
  1. жирный
  2. курсив
  3. подчёркнутый
  4. перечёркнутый
  5. цитата
  6. Спойлер Введите название спойлера (не обязательно):
  7. ссылка Введите адрес ссылки:
  8. смайлы
  9. картинка Введите адрес картинки:


    Выравнивание:
  10. Видео Введите адрес ролика (YouTube, RuTube, Vimeo, VK):

    Для RuTube и VK скопируйте код для вставки (iframe)
  11. цвет текста
  12. Слева
  13. По центру
  14. Справа
  15. скрытый
  16. информация