Мажоритарний виборчий округ №18

2010-10-01T23:50:08+03:00 2014-01-03T16:00:21+02:00
0
Горожане
+ 370
Аксакал
До складу мажоритарного виборчого округу №18 з виборів депутатів Кременчуцької міської ради входят будинки:
проспект 50 річчя Жовтня 36-42, вул. Трохима Карнаухова, будинки з 13-до 19, 19а, 19б,25,27, квартал 297 будинки 2, 4-9, вул. Молодіжна будинки № 19,23,2527,29,31,33,39

На міській конференції партії "Сильна Україна" мене було висунуто кандитом в депутати міської ради в зазначеному виборчому округу.

В цій темі хотів би описати хроніку виборчої боротьби в цьому окрузі.

Запрошую всіх небайдужих і тих, хто хотів би хоча б на йоту прийняти участь в житті нашого міста приєднатись до мене на шляху до депутатського мандату в цьому окрузі.

Приєднатись та вплинути на життя міста дуже просто:
1. Можливо, хтось живе поряд або в цих будинках та хоче виступити агітатором або допомогти іншим чином.
2. Жителі цього виборчого округу та тих, що поряд, можуть висловити свої побажання до переліку справ, які має зробити в міській раді їх депутат та питань, які потребують вирішення в межах цього виборчого округу, бо кому як не їм знати про те, що їх хвилює?.
3. Як, на вашу думку, має бути організована взаємодія між депутатом міської ради та жителями округу, на якому його обрали?
4. Будь-хто може висловити свої думки з приводу того, що треба зробити для міста тому, кого оберуть депутатом в цьому окрузі - і я обовязково включу ці побажання до передвиборчої програми та, в разі обрання, спробую розпочати їх вирішувати.
5. Приймаються будь-які поради або побажання щодо організації виборчого процесу, програми депутата від цього округу, накази виборців

Мені особисто буде дуже цікаво особисто зустрічатись з виборцями - тому буду вдячний за будь-яку допомогу в організації цих зустрічей або участі в тих, що будуть організовані мною та моєю командою.

Зобовязуюсь інформувати тут про кроки, які буду робити після реєстрації в якості кандидата в депутати, розмістити для обговорення та критики свою програму, надавати інформацію про питання, які турбують людей на цьому окрузі.

До головнтих пріоритетів в діяльності депутата міської ради особисто я відношу:
1. Відкритість.
2. Доступність виборцям як через інтернет, так і в реальному житті - прийом на виборчому окрузі.
3. Регулярне інформування про результати своєї роботи як в пресі, так і на зустрічах з виборцями.
4. Публікації в пресі щодо ініціатив, які висуває на місцевому рівні депутат та політична сила, що його висунула.

Прошу, приєднуйтесь до проекту!
Маю сподівання, що буде цікаво
Мф.6.33
Горожане
Заслуженный
пенсионер
А почему бы Вам не поставить ссылку на эту тему к себе в подпись?
Если бы не pantazm , я бы сроду не нашла...
Постскриптум: этот виртуальный персонаж пал смертью скомороха в неравной схватке представителей форума с вуду. Реинкарнации не подлежит.
Горожане
+ 370
Аксакал
tarara,
підпис - це підпис, а не піар виборчої кампанії. За пропозицію - дякую.

Сьгодні мною було отримано посвідчення про офіційну реєстрацію мене кандидатом в депуатати міслької ради по мажоритарному округу № 18.

Судячи з реакції відвідувачів форуму, на ньому:
а) немає виборців, що проживають в окрузі № 18 або їм абсолютно не цікавий виорчий процес;
б) немає людей, які б бажали висловити побажання до того, які питання слід вирішувати депутату в міській раді та як він має взаємодіяти з виборцями, для того, щоб останнім це подобалось.

Тоді логічно виникає таке питання: з яких підстав лаяти діючих депутатів за те, що їх ніхто не знає і за те, що вони щось роблять не так, якщо виборці не дають депутатам ніяких наказів та не висловлюють ніяких побажань?
Тобто, критикувати ми всі гараз і всі майстри.
А щось запропонувати реальне? Всі по кущам.

Починаю розуміти, чому політики розмовляють з народом лозунгами.
Мабуть тому, що крім лозунгів народу більше нічого не потрібно....
Мф.6.33
Горожане
+ 4
Почетный
гражданин
[quote=адвокат Ульянов]Починаю розуміти, чому політики розмовляють з народом лозунгами.Мабуть тому, що крім лозунгів народу більше нічого не потрібно....[/quote]
А зачем по новой придумывать то что уже написано у каждого депутата в его программе, плюс-минус небольшая разница в формулировках, хоть бы что-то выполнили....а то говорим да говорим.
Горожане
Заслуженный
пенсионер
[quote=адвокат Ульянов]немає виборців, що проживають в окрузі № 18[/quote]
Я, например, точно с другого. Поэтому проблемы 18 округа мне неведомы.
Я так поняла, что тема изначально под Ваших избирателей.
ПС.
[quote=адвокат Ульянов]підпис - це підпис, а не піар виборчої кампанії[/quote]
Дело Ваше, но у Кипр висит в подписи ссылка на их сайт и я не увидела ничего плохого в такой рекламе своей деятельности.
Постскриптум: этот виртуальный персонаж пал смертью скомороха в неравной схватке представителей форума с вуду. Реинкарнации не подлежит.
Горожане
+ 370
Аксакал

Terra писал:а то говорим да говорим.


Тобто це така гра?
Одні роблять вигляд, що турбуються про других, пишуть прожекти, на які другим начхати, за гречку та підремонтований підїзд обираються, протягом 4 років відбивають те, що витратили та моральну компенсацію за покладені на себе обовязки засідати на сесіях, ідуть на повторне коло.
При цьому перші знають, що ті другі, нічого не читають, реагують тільки на лавочки та відремонтовані їм особисто дахи, і більше їх нічого не цікавить, тому не утруднюють ні себе ні тих, других, високими матеріями, а просто ремонтують лавочки, лагодять стріхи, дають гречку і їдуть собі далі.

Ці другі, які нічого не читають та нічим не цікавляться, що виходить за межі їх особистого побуту, лають тих перших, за те що вони не виконали те, не знамо що, спускають лайкою пар, і знову обирають тих, хто ремонтує лавочки, лагодить стріхи, дає гречку - плювати звідки беруться на це кошти і чому їх протягом 4-5 років ніяк не було.

Отже, все таки: народ вартий того уряду, який ним керує
Не політична система - а ми самі винні в тому, хто і як нами керує.
Тому що попут породжує пропозицію.
Є попит на завгоспів і ремонтників - отримуємо в міській раді завгоспів та ремонтників, які лагодять як вашу стріху, так і міський бюджет, за рахунок якого треба було б щось зі стріхою і робити.
Мф.6.33
Горожане
+ 101
Почетный
старейшина
[quote=адвокат Ульянов]Судячи з реакції відвідувачів форуму, на ньому:
а) немає виборців, що проживають в окрузі № 18 або їм абсолютно не цікавий виорчий процес;
б) немає людей, які б бажали висловити побажання до того, які питання слід вирішувати депутату в міській раді та як він має взаємодіяти з виборцями, для того, щоб останнім це подобалось.[/quote]
А может первое сообщение данной темы изложить в виде листовки и разместить на подъездах этих домов???

Сам сегодня увидел только это сообщение. В этом районе вырос и ходил в школу, но это было по 1995 год.
Горожане
Заслуженный
пенсионер
[quote=адвокат Ульянов]Є попит на завгоспів і ремонтників - отримуємо в міській раді завгоспів та ремонтників, які лагодять як вашу стріху, так і міський бюджет, за рахунок якого треба було б щось зі стріхою і робити[/quote]
Давайте так : вот Вы не хотите красить лавочки и подъезды. А в чем видите Вы смысл своего похода в депутаты с высоты знания их полномочий и возможностей? Какие реально-выполнимые планы могли бы поставить Вы для себя и которые без депутатских полномочий выполнить тяжело/невозможно?
Постскриптум: этот виртуальный персонаж пал смертью скомороха в неравной схватке представителей форума с вуду. Реинкарнации не подлежит.
Горожане
+ 370
Аксакал

tarara писал:вот Вы не хотите красить лавочки и подъезды


Я хочу, щоб вони були покрашені та охайні.
Але це мають робити не депутати. Бо якщо це роблять депутати, то значить. що вони нічого не роблять на сесіях та поза ними
Ваше запитання - супер.
Потребує з мого боку грунтовної та програмної відповіді, яку я постараюсь надати ввечері.

Добавлено спустя 1 минуту 5 секунд:

АДА писал:В этом районе вырос и ходил в школу, но это было по 1995 год.


Може вам відомо про проблеми цього району або краще так: що б вам особисто хотілось там зробити або змінити?
Мф.6.33
Горожане
+ 101
Почетный
старейшина
[quote=адвокат Ульянов]Може вам відомо про проблеми цього району або краще так: що б вам особисто хотілось там зробити або змінити?[/quote]
Много домов старые Хрущевки (касается Молодежной), квартал - новый строился в середине 90 или даже в 2000-х г.г. Панельные дома. Там же 17-я школа.
Проблема большая ЖЭК Гарпун, (Карнаухова) ничего не делает много претензий к ним.
Район не очень ценимый из-за района Молодежный и половины старых домов. Население соответственно простое. Не дорогой съем жилья и его стоимость.
Это так на вскидку о районе (в том числе на основе пары звонков жившим- живущим там).
Набрал еще одного жильца. Дословно:
"В декабре рождается ребенок, дет. площадки нет. Приехал недавно какой то депутат, раскрасил все в желтый-красный цвет и ничего неотремонтировал. А вообще нет освещения улиц, ужасные дороги во дворах."
А Ваши вопросы лучше хоть как то донести потенциальным избирателям!!!!!! Уже то что они звучат это хорошо, а не лавочки в желто-красный цвет красятся.
 
Доступ закрыт.
  • Вам запрещено отвечать в темах данного форума.