Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; SafeHTML has a deprecated constructor in /var/www/admin/data/www/kremenchug.ua/forum/components/class/safehtml.php on line 61 Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; XML_HTMLSax3_StateParser has a deprecated constructor in /var/www/admin/data/www/kremenchug.ua/forum/components/class/HTMLSax3.php on line 49 Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; XML_HTMLSax3_StateParser_Lt430 has a deprecated constructor in /var/www/admin/data/www/kremenchug.ua/forum/components/class/HTMLSax3.php on line 328 Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; XML_HTMLSax3_StateParser_Gtet430 has a deprecated constructor in /var/www/admin/data/www/kremenchug.ua/forum/components/class/HTMLSax3.php on line 392 Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; XML_HTMLSax3 has a deprecated constructor in /var/www/admin/data/www/kremenchug.ua/forum/components/class/HTMLSax3.php on line 465 Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; XML_HTMLSax3_Trim has a deprecated constructor in /var/www/admin/data/www/kremenchug.ua/forum/components/class/HTMLSax3/Decorators.php on line 42 Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; XML_HTMLSax3_CaseFolding has a deprecated constructor in /var/www/admin/data/www/kremenchug.ua/forum/components/class/HTMLSax3/Decorators.php on line 83 Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; XML_HTMLSax3_Linefeed has a deprecated constructor in /var/www/admin/data/www/kremenchug.ua/forum/components/class/HTMLSax3/Decorators.php on line 140 Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; XML_HTMLSax3_Tab has a deprecated constructor in /var/www/admin/data/www/kremenchug.ua/forum/components/class/HTMLSax3/Decorators.php on line 182 Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; XML_HTMLSax3_Entities_Parsed has a deprecated constructor in /var/www/admin/data/www/kremenchug.ua/forum/components/class/HTMLSax3/Decorators.php on line 225 Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; XML_HTMLSax3_Entities_Unparsed has a deprecated constructor in /var/www/admin/data/www/kremenchug.ua/forum/components/class/HTMLSax3/Decorators.php on line 277 Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; XML_HTMLSax3_Escape_Stripper has a deprecated constructor in /var/www/admin/data/www/kremenchug.ua/forum/components/class/HTMLSax3/Decorators.php on line 320 Голосовалка за міського голову - 15 страница » Политика и экономика » Городская жизнь » Форум

Голосовалка за міського голову

0
Горожане
+ 266
Великий Гуру

Kanarsky писал:Пусть лучше расскажет как город распродал. И покается.


Так распродавали-то вместе!
Совесть придумали злые люди, что бы она мучила добрых.
Отец-основатель
+ 430
Аксакал
ruda98
А отвечать одному
Я говорю то, что думаю - потому и молчу...
Горожане
+ 266
Великий Гуру

Kanarsky писал:А отвечать одному


А второму прийдётся землю грызть, чтобы ему поверили...
Совесть придумали злые люди, что бы она мучила добрых.
Горожане
+ 180
Великий Гуру
Цікаві замальовки, або думки вголос про "мерські перегони". Спілкуючись з живими людьми (як на роботі, так і на своєму окрузі та серед домашніх) я нічого, окрім осуду дій Бабаєва, щодо поливання бруду на діючого міського голову пана Глухова не чув. Окрім того всі ці "суботники" визивають лише усмішку, а питання "Чому ж пан Бабаєв, працюючи в Верховній Раді не лобіював інтереси Кременчука (і взагалі не займався законотворчістю), не вибивав кошти та інш., а тепер забажав замість того, щоб продовжувати працювати нардепом, хоче перекваліфікуватися в управдоми?" виникає в багатьох. Люди, які ратують на Бабаєва мені зустрічаються тільки на форумі. Є ще одна категорія - це наймаці -агітатори. Я поговорив з однією такою особою під час її роботи: вона робила фоторепортаж на тему: "До чого довів наші двори Глухов", а на суботу намічено суботник за участі "бабаєвців", щоб показати, як воно буде. Люди (я мав розмови не з одним з таких агітаторів) відверто зізнаються, що для них головне "завалити" Глухова, щоб прийшов до влади "Бабаєв та його команда". Зверніть увагу: команда, після чого агітатори отримають омріяні 1000 грн. + 300 преміальних.
"Убогий человечек, не имеющий ничего, чем бы он мог гордиться, хватается за единственно возможное и гордится нацией, к которой он принадлежит".
Артур Шопенгауэр
Отец-основатель
+ 430
Аксакал
[quote=Старший сержант запаса]Є ще одна категорія - це наймаці -агітатори[/quote]
А кто носит по квартирам макулатуру Регионов с Глуховым? Страждущие за Глухова, на общественных началах?

[quote=Старший сержант запаса]Люди, які ратують на Бабаєва мені зустрічаються тільки на форумі.[/quote]
[quote=Старший сержант запаса]Люди (я мав розмови не з одним з таких агітаторів) відверто зізнаються, що для них головне "завалити" Глухова, щоб прийшов до влади "Бабаєв та його команда". Зверніть увагу: команда, після чого агітатори отримають омріяні 1000 грн. + 300 преміальних.[/quote]
Хватит этот глуховский понос лить, и в который раз на игре на очередном "негативном" персонаже жопу на очередную пятилетку в исполком заносить!

Люди, думайте головой! Вас разводят и имеют как хотят агитаторы Глухова, которые с этого хотят срубить потом, как например ССЖ.

Вспомните как вы жили хотя бы последние 5 лет! Хотите ещё столько же так жить, в таком же страшном городе? Что хорошего появилось в городе за эти годы, кроме супермаркетов на каждом углу и заморской тарелки в парке Мира? Не дайте себя обмануть в третий раз!

Добавлено спустя 1 минуту 36 секунд:

[quote=Старший сержант запаса]Спілкуючись з живими людьми (як на роботі, так і на своєму окрузі та серед домашніх) я нічого, окрім осуду дій Бабаєва[/quote]
Какое же у Вас негативное окружение. Сочуствую, честно. Срочно меняйте своё окружение
Я говорю то, что думаю - потому и молчу...
Горожане
+ 266
Великий Гуру

Kanarsky писал:Люди, думайте головой! Вас разводят и имеют как хотят


Да! Причём, всем депутатским корпусом!
Совесть придумали злые люди, что бы она мучила добрых.
Отец-основатель
+ 430
Аксакал
ruda98
Мы о мэре говорим, депутаты в другой теме.
Я говорю то, что думаю - потому и молчу...
Горожане
+ 266
Великий Гуру

Kanarsky писал:Мы о мэре говорим, депутаты в другой теме.


Так мэром же правят депутаты. Как они скажут, так он и сделает, а если и вето наложит на их решение, то они его приодолеют. Так что... если и имеет, то только по решению депутатов...
Совесть придумали злые люди, что бы она мучила добрых.
Горожане
+ 74
Великий Гуру

Цитата:Люди, думайте головой! Вас разводят и имеют как хотят


Нас точно розводять і вже написано про це багато. Земля в одних, комуналка в інших, освіта у ще інших.
Отец-основатель
+ 430
Аксакал

писатель писал:Нас точно розводять і вже написано про це багато. Земля в одних, комуналка в інших, освіта у ще інших.


А мэр как уже писали раньше, как всегда не при чём? Правильно получается по Вашему?
«Невиноватая я! Он сам пришел!» © ...
Что ж Вы постоянно ответственность на кого-то перелаживаете?
Я говорю то, что думаю - потому и молчу...
 
Предупреждение.
  • Все ваши сообщения будут отправлены на модерацию.
Написать ответ
Ваше имя
  1. жирный
  2. курсив
  3. подчёркнутый
  4. перечёркнутый
  5. цитата
  6. Спойлер Введите название спойлера (не обязательно):
  7. ссылка Введите адрес ссылки:
  8. смайлы
  9. картинка Введите адрес картинки:


    Выравнивание:
  10. Видео Введите адрес ролика (YouTube, RuTube, Vimeo, VK):

    Для RuTube и VK скопируйте код для вставки (iframe)
  11. цвет текста
  12. Слева
  13. По центру
  14. Справа
  15. скрытый
  16. информация