Голосовалка за міського голову

0
Горожане
+ 74
Великий Гуру

Цитата:Нужно писать: "мені (т.е. Вам) в цій ситуації варто підтримати Миколу Глухова". Не выдавайте свои личные интересы за благо для всех.



На жаль - але у мене немає тут власних інтересів. У мене немає бізнесу, авто, шо там ще - землі, кіоску чи магазину теж немає. І чесно Канарський - це мені непотрібно. Якось і так переживу.


Добавлено спустя 2 минуты 41 секунду:

У мене є натомість дружина, діти які собі самі раду дадуть і без мене, є радіо, газовий котел, город, три коти, телевізор і комп. А, ще забув є велосипед. Так що - хабарі не беру, і грошей за статті теж не беру. Таке життя, що поробиш.
Отец-основатель
+ 430
Аксакал

ruda98 писал:что он превратит Кременчуг в город - сад, боюсь, что будет обратное от этого.


Да куда уже хуже, будете жить в городе-болоте, в котором и так живёте.

писатель писал:але у мене немає тут власних інтересів. У мене немає бізнесу


Я всё доступно описал - "Почему". При чём здесь бизнес, авто...
Я говорю то, что думаю - потому и молчу...
Горожане
+ 10
Гражданин
Я вот с Канарским согласна, перемены пусть не всегда приносят ожидаемый результат, но всегда это движение, возможность взглянуть на что-то по-новому, переосмыслить, суметь сравнить в конце концов. Не даром президента на третий срок избирать нельзя, а мэр ведь это наш городской "президент" по сути.
ЗЫ откуда ты знаешь, что это не вкусно, если не пробовал?
Горожане
+ 266
Великий Гуру

Kanarsky писал:Да куда уже хуже, будете жить в городе-болоте, в котором и так живёте.


Не без его помощи!!!
Совесть придумали злые люди, что бы она мучила добрых.
Горожане
+ 74
Великий Гуру

Цитата:Так само нас очікує повний, пошти повний, перерозподіл УЖКГ та грошових потоків звідти.

Наконец-то! И здесь нужно ревизию полную сделать. Вам ли не знать? Но зачем? Вам же так удобно...



Такі потоки у нас є фінансові - основні
1.Комуналка (дві управляючі компанії) плюс комунальні підприємства
2.Дороги ( ремонт, ремонт мосту)
3.Освіта - харчування в школах та д.садках
4. Земля ( земельні ділянки)
Робимо друже Канарський так - висвітлюємо по дві теми, кожен бере своє?
За мною дві перших , за Вами дві других - хто і що кому належить. Це трошки пил остудить всіх, аби думками не багатіли та розуміли справжній стан речей
Горожане
+ 101
Почетный
старейшина

Kanarsky писал:Да куда уже хуже, будете жить в городе-болоте, в котором и так живёте.


Мы не живем в болоте. Только пытаемся выбрать путь на улучшение жизни.
Отец-основатель
+ 430
Аксакал
писатель
Языками писательским слогом не владею, да и не моё это дело - расследования проводить и статьи писать.

писатель писал:Так само нас очікує повний, пошти повний, перерозподіл УЖКГ та грошових потоків звідти.


писатель писал:хто і що кому належить


Ага, стоп, так Вы за передел или против? Для чего власныкив искать будем?

Добавлено спустя 3 минуты 44 секунды:

АДА писал:Мы не живем в болоте. Только пытаемся выбрать путь на улучшение жизни.


А где Вы живёте? Вы в других городах бываете? только не приводите мне в пример Светловодск и Александрию.

В третий раз пытаетесь и всё надеетесь, что улучшится? Спасибо, посмеялсо... Ну, народ... Ещё несколько раз и на пенсию выйдете... с надеждой на лучшую жизнь.
Я говорю то, что думаю - потому и молчу...
Отец-основатель
+ 430
Аксакал
[quote=адвокат Ульянов]є дуже зручний варіант - не перший, яким так не задоволені, не другий, відносно якого маються дуже обгрунтовані побоювання, а третій - пан Безкоровайний[/quote]
Да я только "ЗА!", абы поменялось только то, что есть. Но ведь не проголосуют, сами же понимаете.
Я говорю то, что думаю - потому и молчу...
Горожане
+ 74
Великий Гуру

Цитата:Ага, стоп, так Вы за передел или против? Для чего власныкив искать будем?


Друже Канарський - от чесне слово, нічого цей переділ власності не дає. Абсолютно. Останні 4 роки розподіл землі контролювала депутатська фракція БЮТ в міській раді. Це їхнє
Комуналка - справа фракції ПР в міській раді та тих депутатів , які їх підтримували. Таке теж є, чого і як - все це Лара Артеменко в Телеграфі оприлюднила - кому і де.
Що там ще остається - ремонт доріг, ну так всі ви самі знаєте - ремонт мосту робили представники БЮТ ( або Віталій Таценюк, підприємець потужний), ремонт доріг - був у нас такий Микола Порицький.
Що ще - харчування в школах - є справа про масове отруєння дітей в гімназії №6. Там в суді прокурор погрожує звільненому працівникові міськСЕС статтею за навмисне отруєння дітей ковбасою чи кашею? Шо там ще осталося - комуналка і про неї вже писали.
Що там ще є транспорт ? Отут трошки гірше, бо в справі задіяні ще й власники автобусів ( маршруток) а серед них є і такі, що в столі тримають міліцейську дубину.

Добавлено спустя 3 минуты 36 секунд:

А чим все завершиться ? мабуть побачимо ось тут.

Цитата:Міський голова Кременчука і кандидат в мери Кременчука Микола Глухов викликає кандидата в мери , народного депутата України Олега Бабаєва на дуель

Міський голова Микола Глухов викликає на теледебати народного депутата Олега Бабаєва. Про це сьогодні повідомляється у ЗМІ міста.
"Пане народний депутат, ваші методи ведення виборчої компанії викликають законне обурення...Ви маєте нахабство ображати не тільки мене, але й обливаєте брудом все наше місто. Ви не просто спотворюєте факти, виливаються потоки брудної брехні зі сторінок "фіолетових!" та підпільних газет. Ви одурюєте людей, зображуючи бурхливу діяльність", - говориться у зверненні Миколи Глухова до свого опонента на виборах.
"Пане Бабаєв, я впевнений , що прийшов час зустрітися особисто, піднявши забрало і подивитися одне одному в очі. Прийшов час вам відповісти за свої провокації і зробити це публічно. Сподіваюся, що у вас вистачить мужності взяти участь у теледебатах, які будуть відбуватися на місцевому телебаченні 24 жовтня", - заявляє у своєму зверненні міський голова Кременчука.

Отец-основатель
+ 430
Аксакал

писатель писал:мабуть побачимо ось тут.


Языком чесать, как известно, не мешки ворочать. А именно языком кое-кто такие чудеса вытворяет. Пусть лучше расскажет как город распродал. И покается.
Я говорю то, что думаю - потому и молчу...
 
Предупреждение.
  • Все ваши сообщения будут отправлены на модерацию.
Написать ответ
Ваше имя
  1. жирный
  2. курсив
  3. подчёркнутый
  4. перечёркнутый
  5. цитата
  6. Спойлер Введите название спойлера (не обязательно):
  7. ссылка Введите адрес ссылки:
  8. смайлы
  9. картинка Введите адрес картинки:


    Выравнивание:
  10. Видео Введите адрес ролика (YouTube, RuTube, Vimeo, VK):

    Для RuTube и VK скопируйте код для вставки (iframe)
  11. цвет текста
  12. Слева
  13. По центру
  14. Справа
  15. скрытый
  16. информация