Чому ви не говорите українською?

0
Горожане
+ 164
Почетный
старейшина

Старший сержант запаса (17.04.2012, 21:16) писал:Якщо ЦЕ було нормальним для того часу, то вважати що ЦЕ було нормальним для того часу є цілком нормально будь-коли, в тому числі і в 21 столітті


Тогда пора вводить торговлю крепостными крестьянами, а все свободные люди должны идти или в рекруты или искать себе господ, согласных их принять. Или "нормальность" того времени у вас избирательная?
Внимание(!) сообщение заговорено.
Модерирование данного сообщения приведет к половому бессилию и неизлечимым венерическим заболеваниям.
Забаненные
0
Почетный
старейшина
oleg14
19:01, 23.04.2012

адвокат Ульянов (20.04.2012, 22:12) писал:iрина фаріон про мовне питання.
Дуже цікаво!



Честно говоря такие тетки меня раздражают. Некоторым бездарям чтобы быть известными нужно перепачкаться в г.. иначе не заметят.
Забаненные
0
Почетный
старейшина
oleg14
22:04, 23.04.2012

адвокат Ульянов (23.04.2012, 18:47) писал:oleg14, а по суті?
Мені стаття видалась цікавою та правильною.
Що саме ви не сприймаєте і вважаєте

oleg14 (23.04.2012, 17:59) писал:перепачкаться в г..

???



А по сути не читал и даже читать не собираюсь. Так как не считаю возможным тратить время на изучение мнения данного человека.

Для меня достаточно было посмотреть на ее раннее выступление в детском саду.
Горожане
+ 74
Великий Гуру
Це правильна точка зору - не читав, не чув... Про що мова не знаю, але не погоджуюся
Iva
Жандармы
+ 221
Аксакал

писатель (24.04.2012, 10:53) писал:Про що мова не знаю, але не погоджуюся


Можно подумать, вы читали Маркса или Энгельса, но - "баба яга всё равно против!"
Горожане
+ 23
Почетный
гражданин
Поки ви тут сперечаєтесь, у Комсомольську проходить міжнародний пісенний форум молоді.
Ось, що діти співають:

Є команди і з Білорусі, з Росії. Завтра ввечері концерт у комсомольському палаці культури.
Горожане
+ 298
Великий Гуру
Скат
10:16, 01.05.2012
Любопытная статистика по запросам в Яндексе.

Что показывает реальную языковую ситуацию в Украине. Потому что для общения с поисковиком люди как правило не использую политические соображения.
И я надеюсь - мы победим.
Больше: я уверен - мы победим. Потому что разум должен победить.

Е. Замятин "Мы"
Горожане
+ 23
Почетный
гражданин
urikrem
11:40, 01.05.2012

Скат (01.05.2012, 09:12) писал:Что показывает реальную языковую ситуацию в Украине


Не згоден.
Якщо Ви шукаєте "rolling stones", - безглуздо вбивати у пошук "каміння, що обертаються"
Отже, ця мапа вказує більше на мову інет-ресурсів, які шукають люди.

Цікаво глянути таку ж мапу по регіонах Росії - там мабуть по центральним областям не буде 100% запитів російською - невже це покаже мовну ситуацію Росії???
Горожане
+ 298
Великий Гуру
Скат
11:45, 01.05.2012

urikrem (01.05.2012, 10:31) писал:Якщо Ви шукаєте "rolling stones", - безглуздо вбивати у пошук "каміння, що обертаються"
Отже, ця мапа вказує більше на мову інет-ресурсів, які шукають люди.


Не згоден.
Тому що якщо шукати "гурт Rolling Stones" або "пісні Rolling Stones" то це буде запит українською мовою. Більш того. На запит українською мовою відповіді можуть бути і російською і навить англійською. Тому мова запиту - це здебільшого мова того хто запитуе.

адвокат Ульянов (01.05.2012, 10:43) писал:Крім того, набираючи, наприклад, "книга" пошуковик буде шукати мені російські відповідники та зарахуєтакий запит в російьский, в той час як я буду шукати український відповідник...


Також незгоден. Тому що пошук одного слова не дуже поширен. А запит наприклад "книга Оксани Забужко" зараховуется як запит українською мовою.
И я надеюсь - мы победим.
Больше: я уверен - мы победим. Потому что разум должен победить.

Е. Замятин "Мы"
Горожане
+ 23
Почетный
гражданин
urikrem
11:50, 01.05.2012

Скат (01.05.2012, 10:44) писал:Тому мова запиту - це здебільшого мова того хто запитуе


мапи Росії немає? А ще краще мапи Росії на мета.юа
 
Предупреждение.
  • Все ваши сообщения будут отправлены на модерацию.
Написать ответ
Ваше имя
  1. жирный
  2. курсив
  3. подчёркнутый
  4. перечёркнутый
  5. цитата
  6. Спойлер Введите название спойлера (не обязательно):
  7. ссылка Введите адрес ссылки:
  8. смайлы
  9. картинка Введите адрес картинки:


    Выравнивание:
  10. Видео Введите адрес ролика (YouTube, RuTube, Vimeo, VK):

    Для RuTube и VK скопируйте код для вставки (iframe)
  11. цвет текста
  12. Слева
  13. По центру
  14. Справа
  15. скрытый
  16. информация