"...По мнению большинства экономических аналитиков Таможенный Союз сулит Украине быстрый, но разовый экономический эффект. Кроме того, формирование ТС России Беларуси и Казахстана почти ничем не напоминает формирование Европейского экономического сообщества, лежавшего в основе нынешнего Евросоюза. Скорее, его можно уподобить тому Таможенному союзу, который в 30-х годах XIX века сформировала Пруссия в германских землях. Одно крупное государство ввело в орбиту своего экономического влияния ряд мелких. В Германии тогда поговаривали о таможенном аншлюзе. И этот термин в каком-то смысле можно было бы применить сегодня для отношений России с Казахстаном и Беларусью. Понятно, что этот с виду дармовой кусок апетитного сыра лежит в очередной хитрой мышеловке. Но ведь это уловки ХІХ столетия..." (В.Мороз "Таможенный Союз: дармовой сыр в евроазийской мышеловке" - http://blogs.korrespondent.net/journalists/blog/moroz4/a36713 )
УНІАН Зокрема, на докір у тому, що для України російський газ обходиться дорожче, ніж для інших європейський країн, Путін відповів на прес-конференції наступне: «Практично для всіх європейських споживачів російський газ дорожчий, ніж для України. У Польщі дорожче, в Німеччнині не набагато, але дорожче. Але з німецькими партнерами кооперація глибша, ніж з Україною». (Невже Німеччина входить у Митний союз Росія – Білорусь – Казахстан?). Коли ж українські журналісти поставили російському прем`єрові запитання в лоб, чи справедливо, що ціна на газ для України вища, ніж для європейських країн, які знаходяться далі, і що за транзит Росія платить Києву менше, він відповів прямо і стисло (майже як з приводу загибелі підводного човна «Курськ»): «У вас спотворена інформація!»
Азаров зважився в цьому місці прес-конференції вставити свої аргументи, заявивши, що з приводу транзиту український журналіст, який задавав питання, все ж таки має рацію – вже за транзит Москва платить Києву дійсно менше. «Ні, не має рації» – безапеляційно відповів на це Путін. Потім російський керманич уточнив, що Росія платить Україні за транзит газу європейську ціну, яка також нібито складається під впливом ринкових чинників. «Що стосується транзиту, то транзит так само, як і ціна на газ, розраховується за певною формулою», – заявив Путін.
писатель 09.06.2011, 11:33 писал:Коли ж українські журналісти поставили російському прем`єрові запитання в лоб, чи справедливо, що ціна на газ для України вища, ніж для європейських країн, які знаходяться далі, і що за транзит Росія платить Києву менше,
Меня нисколько не удивит, что тогдашнее правительство заложило в цену "откат" и что по-другому оно не умеет просто мыслить, начиная с Единых Энергетических Систем и до закупки противогриппозных вакцин, поэтому одна сторона вопит о полит.преследованиях, а другая о забетонированных договоренностях- кАпает копеечка в оба кармана.
Это невозможно - сказала Причина .Это безрассудно - заметил Опыт .Это бесполезно - отрезала Гордость ." Попробуй ... " - шепнула Мечта ...
pantazm То анекдот такий є - коли голову колгоспу знімають з роботи і на його місце ставлять нового керівника. Тоді голова колишній пише три конверти. У першому порада наступнику - вали все на попередників. Вони винні. Час пройшов - справи не покращуються і тоді відкривають другий конверт . А там написано - обіцяй все виправити...
писатель 05.06.2011, 16:48 писал: І справді нафіга нам жити як у Європі.
Что-бы жить как в Европе надо работать/пахать как европейцы .ВВП на одного работающего раз в 20 больше, чем у нас. Вступление в ЕС абсолютно не значит, что уровень жизни сразу вырастет до европейского. Я за ТС. П.С. Трудно спорить о вкусе омаров если их не ел.Мы не были не там , не там.Только предположения.
yur 10.06.2011, 07:07 писал:Трудно спорить о вкусе омаров если их не ел.Мы не были не там , не там.Только предположения.
Да, возможно, в Европе мы никогда не были (за исключением Западной Украины, бытовая культура которой до сих пор почему-то разительно отличается от Восточной в лучшую сторону). Что касается ТС, то, извините, в одной из вариаций его Украина была с 1654 до 1991 года.