ЗОШ 14 закриють

0
Горожане
+ 74
Великий Гуру
Садиків дуже багато закрили. Потрібно рахувать. Школу до цього - одну закрили. Денну одну і вечірню одну. Садики потрібно порахувать . Думаю з півтора десятка точно наберем

Та мабуть більше буде чим півтора десятка
Отец-основатель
+ 430
Аксакал

писатель (25.11.2012, 17:57) писал:Колеги мої з Телеграфу і не лише вони ніяк від родини Мельників не залежать


У других хватает своих интересов и "старых и новых обид". Как пример "творческий высер" газеты "Креминь". И это называется:

Цитата:Ми не створюємо зі своїх читачів бидло-масу. Наші читачі роблять висновки самі.


?

писатель (25.11.2012, 18:02) писал:Садиків дуже багато закрили. Потрібно рахувать. Школу до цього - одну закрили. Денну одну і вечірню одну. Садики потрібно порахувать . Думаю з півтора десятка точно наберем
Та мабуть більше буде чим півтора десятка


Отлично! Напомните пожалуйста всем, когда и в каком случае из этих полутора десятков журналисты кременчугские в едином творческом порыве поднимали такой информационный шум?
Или эта школа стала какой-то особенной?
Я говорю то, что думаю - потому и молчу...
Горожане
+ 65
Почетный
старейшина
Kanarsky, Вам то какой интерес от закрытия школы? Вы будете меньше налогов платить, если власти таким способом начнут бюджет экономить?
Как низко смотреть на всех свысока!
Leonid S. Sukhorukov
Горожане
+ 74
Великий Гуру
писатель
20:18, 25.11.2012
Кажу за себе і своїх друзів. Ми не робимо висновків в газеті. Але чесно - з того як в мерії вимагали мене звільнити з роботи, то мав би перший писати в газеті, все що в голову йде. Однак є стандарти журналістики. Мені за них, до речі, від мера не так давно перепало.

Цитата:Отлично! Напомните пожалуйста всем, когда и в каком случае из этих полутора десятков журналисты кременчугские в едином творческом порыве поднимали такой информационный шум?
Или эта школа стала какой-то особенной?


Сергію - Ви кажете правильно і мені теж цим дорікнули. Ось ти 5 років тому та чотири мовчав, а сьогодні виступаєш.
І наступне я відповів на це. Правильно, мовчав і дивився. Але з кожним роком як дивився , щось воно мені ставало не дуже. Ще дивився і зрозумів - йо. Дошкільні заклади скоротили так, що все вже і скорочувати нічого. Довго доходило, але дійшло.
А тепер бачу теж саме буде зі школами. А до цього так само намагалися скоротити пологове відділення. Та мабуть досить вже з цими скороченнями? Накорочувалися.

А ще є передвиборчі програми нового мера Олега Бабаєва. Хіба там написано - скоротити навчальні заклади ? Ні - не написано такого.
Горожане
+ 65
Почетный
старейшина

Kanarsky (25.11.2012, 18:08) писал:Напомните пожалуйста всем, когда и в каком случае из этих полутора десятков журналисты кременчугские в едином творческом порыве поднимали такой информационный шум?


Закрывали в основном ведомственные садики и там аргументы все сводились к невзможности содержать садик, т.к. даже зарплату платить нечем (хотя, именно тогда, когда нечем было платить зарплату, как раз и накапливались основные миллионы современных олигархов). Тем более садиковское образование не есть обязательным.

Kanarsky (25.11.2012, 18:08) писал:Или эта школа стала какой-то особенной?

Нет, школа не особенная. Просто это школа! И как верно было замечено, в законе есть пункт о невозможности закрытия или перепрофилизции подобных учреждений. Кроме того, Вы же понимаете, что впоследствии школу уже не вернуть.
Как низко смотреть на всех свысока!
Leonid S. Sukhorukov
Горожане
+ 74
Великий Гуру
писатель
20:44, 25.11.2012
А щодо обговорення, то чесно - на всю Україну це підняли і на всі правозахисні організації теж. Питання надто болюче - у Полтаві шкіл не скорочують, в Миргороді не скорочують, в Комсомольску теж не скорочують. То чому ми виявилися в цьому переліку ?

Не вирішуються такі питання з нальоту. Да владі важко - немає грошей. Де взяти - економити. Іншого варіанту немає. Але економити не на дітях.
А в першу чергу на собі. Так буде справедливо. А то ми будемо у себе ( свого приватного підприємства) троянди куплять на мільйони. Троянди ці і тижня не стоять, засихають. А ми потім будемо казати кременчужанам - люди немає грошей. Бо все на квітки пішло і позасихало. Звісно немає грошей і не буде їх так ніколи.
Нова службова машина одного з заступників мера коштує 300 тисяч гривень. Стара між іншим - не розсипалася. Це не економія.
І все це не я один бачу - ми всі бачимо. Ото і відповідь на запитання - чому всі як один.

Але Сергію питання ви правильно задаєте - де брати гроші. Ось пишу для газети про тролейбуси нові. 13 штук, вартість по лізингу 33 мільйони 999 тисяч гривень. Запитання :яка буде переплата по трирічному кредиту, якщо комунальні облігації, які підуть на цю оплату складають 25 млн.грн, а річна ставка тільки за облігації - 14%. Питання: якою буде кінцева сума витрат і у що це обійдеться кременчужанам ?
Оце цікава задача

Да і по газеті "Кремінь" - у них запитайте. Ось, скажіть, вас за три місяця виселять на вулицю рішенням виконкому. Рішення таке прийнято вже. От чому ви мерію після цього зовсім розлюбили?

Одна тут проблема для всіх нас. Нам всім і мені теж в першу чергу не варто забувати, що в цьому місті я не один живу. Інші люди теж живуть і потрібно враховувати таку обставину. І це має бути якщо не головним питанням, то і не другорядним для влади міської теж.
У всіх є проблеми і до всього потрібно підходити мудро та виважено, а не як Пилип з конопель вилітать
Отец-основатель
+ 430
Аксакал
Kanarsky
20:57, 25.11.2012

писатель (25.11.2012, 18:16) писал:Ось ти 5 років тому та чотири мовчав, а сьогодні виступаєш.
І наступне я відповів на це. Правильно, мовчав і дивився.


Здесь я не буду ничего подытоживать, а читатель пусть сделает выводы сам.

azalia (25.11.2012, 18:09) писал:Kanarsky, Вам то какой интерес от закрытия школы?


Мне "за державу обидно". Когда шкурные интересы одного человека выдаются или маскируются общественными.

azalia (25.11.2012, 18:09) писал:если власти таким способом начнут бюджет экономить?


Есть ещё экономическая целесообразность (или эффективность). Грош цена управленцу, который будет на эту "эффективность" болт забивать в угоду сохранения "мавзолеев".
Эти власти за два года сделали для города больше, чем предыдущая за 10 лет. Которая кстати и закрыла/продала те 15 садиков, и при которой писатель и его товарищи тихонько об этом молчали и которую всячески поддерживали вплоть до выборов мэрских. Про "раздачу" земли при прошлой власти вспоминать будем или лучше не надо?

Основной лейтмотив всей этой театральной поставки во вторник, 27 ноября, - это рассмотрение на сессии вопроса по расторжению договора аренды земли под "Посейдоном" с паном Мельником (по совместительству владельцем "Визита" и "Программы+", которые весь этот информационный шум к 27-му ноября и затеяли).

Бараны, желающие отстоять земельные вопросы человека, который на всю страну заявил, что пляжа на Затоне не было, 27-го ноября собираются в отары и идут под горисполком срывать сессию.
Я говорю то, что думаю - потому и молчу...
Горожане
+ 74
Великий Гуру
писатель
21:13, 25.11.2012

Цитата:Есть ещё экономическая целесообразность (или эффективность). Грош цена управленцу, который будет на эту "эффективность" болт забивать в угоду сохранения "мавзолеев".
Эти власти за два года сделали для города больше, чем предыдущая за 10 лет. Которая кстати и закрыла/продала те 15 садиков, и при которой писатель и его товарищи тихонько об этом молчали и которую всячески поддерживали вплоть до выборов мэрских. Про "раздачу" земли при прошлой власти вспоминать будем или лучше не надо?


Управленци - Гонг Мира скільки коштує???
Про роздачу землі - там паркани в центрі міста стоять - не знаєте кому це належить ?
А реконструкція дна в озері Гарячка скільки коштує?
Але я з вами погоджуся - зроблено немало. Вулиці стали чистішими? Стали - не питання. Транспорт став самий дорогий в Україні? Став - теж не питання.
Внески благодійні брати з нас перестали ? Ні, немає цього. Ще що ? Оплата компослуг зменшилася - ні не зменшилася. Що ще ? Трохи подискутуємо
Аж самому цікаво.

Цитата:Основной лейтмотив всей этой театральной поставки во вторник, 27 ноября, - это рассмотрение на сессии вопроса по расторжению договора аренды земли под "Посейдоном" с паном Мельником (по совместительству владельцем "Визита" и "Программы+", которые весь этот информационный шум к 27-му ноября и затеяли).


Отут точно нічого не буде. Ніхто і слова не скаже на цей рахунок - як депутати вирішать, так і все буде. До речі там же окрім Посейдону і ринок Ново-Іванівський, з чого все і почалося. Вирішать забрати у Мельників ділянку - будуть суди з цього питання. Коли завершаться судові процеси ? От на це питання відповіді немає

Сесію ніхто не буде зривати - це точно. Для чого це і кому це потрібно ?
Хіба від того, що сесію хто зірве, кошти на реконструкцію школи не виділять. Виділять. Мова не про те, аби зірвати, а про те, аби школа залишилася. Для чого робить нікому не потрібну революцію ?
Отец-основатель
+ 430
Аксакал
21:25, 25.11.2012 №99
+ 1

писатель (25.11.2012, 19:10) писал:Управленци - Гонг Мира скільки коштує???


Это Вы у своего любимого Коваленко спросите. Не приписывайте его нынешней власти.

писатель (25.11.2012, 19:10) писал:Транспорт став самий дорогий в Україні?


А за два года до этого был самый дешёвый?

писатель (25.11.2012, 19:10) писал:Внески благодійні брати з нас перестали ?


А раньше не брали? Или кто-то обещал, что их не станет? Этот вопрос вообще в компетенции местных властей?

писатель (25.11.2012, 19:10) писал:Сесію ніхто не буде зривати - це точно. Для чого це і кому це потрібно ?


А зачем на этот день вы запланировали эту "акцию устрашения" с телевидением, аппаратурой, песнями Шнура и т.д.
Кто банкет оплачивает? Родители школьников?
Я говорю то, что думаю - потому и молчу...
Горожане
+ 74
Великий Гуру
писатель
21:49, 25.11.2012
Сергію - чесно, розбирайтеся з Посейдоном по суду чи ще як, сесією, депутатами... Ніхто там і слова не скаже. Хочуть мешканці Ревівки - і правильно хочуть, Олександр Мельник піде назустріч. Він про це сам і заявляв. Проведуть переговори, до чогось та дійдуть.
А от школу чіпати не можна.
Навчальні заклади залишимо в спокої - вони нікому не заважають. І економію на них робити не варто
Ви знаєте, як не дивно, але вартість у нас була така сама як і в Полтаві (проїзд). Була
Який там банкет ? Ігор Коцар, сайт Набат, привезе свою апаратуру. Машину дасть для цього газета Кремінь. Сцени не буде - грошей для цього нема. Решта телевізійники. Їдуть , але кошти їм за це не платять. Половину самі знімемо і на телеканалах розмістимо.

Раніше таких скандалів як в гімназії №5 не було. Це внески.
А Володю Коваленко я люблю. Очень. Кажуть, що він вже домовився - наступного року в парк "Депутатський " ще 8 млн.грн в дерева вкладуть та благоустрій. Тож почекаємо
 
Доступ закрыт.
  • Чтобы отвечать в темах данного форума Вам нужно авторизоваться на сайте