Самый скандальный закон (проект) от ПР

0
Горожане
+ 74
Великий Гуру
Розумні всі - толку немає. Які думки будуть - що робити? бо житимемо по принипу - більше двох не збираться і поповнюючи рахунок у телефоні - не забудь довідку з місця роботи.
Я вже не кажу про дівчат які пишуть за дитячі садки - то взагалі екстремізм з наклепом буде. Але які думки ?
Горожане
+ 8
Гастарбайтер
Думки про те, що далі робити вже неможна ні казати ні писати, бо це вже розповсюдження, агітація та спроби
Горожане
+ 74
Великий Гуру
Мова про речі серйозні, бо Ким Чен Ин буде ангелом, у порівннянні з тим, що ми побачимо. Потрібні пропозиції. Мирні
Горожане
+ 85
Почетный
гражданин

писатель (16.01.2014, 14:15) писал:Там гірше що прийняли закон про клевету


писатель, я понимаю, что Вам нелегко будет с таким законом , но это причем?

писатель (16.01.2014, 17:01) писал:Або з паспортом, телефоном до оператора по цензуру. Або на мітинг до кременчужан у суботу


Нормальная европейская практика
Горожане
+ 8
Гастарбайтер
Delavar
20:22, 16.01.2014
Мирні вже були - дуже до них прислухались? Якщо вже Кличко прямо заявив, що вони (опозиція) не знають, що мали діяти в ситуації, коли ручками приймались ці, так сказати, закони. Бо Калетник якимось дивним чином, минуючи їх блокаду, все-таки просочився до трибунимабуть був у шапці-невидимці. Пропозиції вислухають, в кращому випадку, але зроблять, як завжди по своєму.
Те що казав на початку грудня, на початку подій, те і зараз поторю - все, до чого торкається наша опозиція, перетворюється на л....о.
Виходячи з того сталося сьогодня в раді - у владі не всі такі барани та даунбаси, якими їх представляють. В когось хватило розуму, хоч і в свій бік, поки люди бігали по вулицям від барикади до барикади без чіткого плану масштабних дій, розробити стратегію, вичекати поки пройде перша хвиля протесту и в потрібний час всі напрацювання провести через ручну раду.

А не мирних не хочу. Бо назавжди запам'ятав те, що в госпіталі в 93-му розповідав товариш, БТР якого підірвався на міні під час миротворчої місії в Югославії.
Горожане
+ 74
Великий Гуру
Мова там про цензуру - для всіх, а не для мене. Мова там про наклеп, Мова там про те, що вже ніхто не скаже, що він думає - бо це тюрма

В опозиції все одно немає ручної ради -
Горожане
+ 85
Почетный
гражданин

писатель (16.01.2014, 18:23) писал:Мова там про цензуру - для всіх, а не для мене.


Заканчивайте косить под комсомольца. Мобильных операторов Вы ж приплели? Ссылку хоть бросьте на закон, почитаю, а то Вам веры давно нету, 30% были последней каплей
Горожане
+ 8
Гастарбайтер
...а також немає ручних юстиції, МВС, СБУ, армії. І в чому тоді був сенс огород городити? Чи вони зібравшись втрьох думали налякати владу? І влада від одного тільки грозного вигляду цих трьох почне лити сльози, ставити себе в куток та віддавати все, що нечесно заробила та вкрала? Або як приклад: Москаль, Ярема - на язик грамотні, з інформаторами та відданими людьми в лавах МВС, але як їх авторитет, як колишніх керівників МВС, вплинув на нинішніх працівників МВС? Аж ніяк. Чи хоч один з них вийшов до шеренг беркуту та ВВ? Теж ні (я не чув принаймі). То про що може йти мова? Опозиція така опозиція))
Горожане
+ 509
Аксакал
Зачекайте, це ж ще не все. Ці законопроекти законами не стали, немає на то поки ще волі президента
А тут можливі два сценарії: чи розіграють сцену "поганий поліцейський-добрий поліцейський", прийде Янукович "и всех спасет", накладе вето и оппа буде йому цілувати чоботи за його панську ласку.
Чи буде сценарій "проблемы индейцев шерифа не **
Ще, правда, може бути третій сценарій....
"Найжаркіші куточки в пеклі залишені для тих, хто в часи найбільших моральних випробувань зберігав нейтралітет" Данте
Отец-основатель
+ 430
Аксакал

Белокурая Жози (16.01.2014, 18:47) писал:Ці законопроекти законами не стали


А пока начинаем тренироваться сворачивать языки в трубочки и засовывать...
Я говорю то, что думаю - потому и молчу...
 
Предупреждение.
  • Все ваши сообщения будут отправлены на модерацию.
Написать ответ
Ваше имя
  1. жирный
  2. курсив
  3. подчёркнутый
  4. перечёркнутый
  5. цитата
  6. Спойлер Введите название спойлера (не обязательно):
  7. ссылка Введите адрес ссылки:
  8. смайлы
  9. картинка Введите адрес картинки:


    Выравнивание:
  10. Видео Введите адрес ролика (YouTube, RuTube, Vimeo, VK):

    Для RuTube и VK скопируйте код для вставки (iframe)
  11. цвет текста
  12. Слева
  13. По центру
  14. Справа
  15. скрытый
  16. информация