Ложь от Партии Регионов

0
A85
Горожане
+ 100
Великий Гуру
Вообще все партии - развод для лохов.
Любой олигарх Шмуцкер может состоять в любой партии - ему абсолютно наплевать помаранчевый цвет или голубой...
Неужели это не видно ?...
Ум человеческий … не пророк, а угадчик, … но не дано ему предвидеть Случая – мощного мгновенного орудия Провидения
(А.С. Пушкин)
Горожане
+ 74
Великий Гуру
Читаю листівку місцевої організації ПР
Відремонтовано за євростандартами онкологічний диспансер
На прохання мешканців 278 кварталу розпочато будівництво нового садка -школи в кварталі №278
Споруджений дитячий майданчик у парку Миру
Виділено 35 мільйонів гривень на будівництво мосту через Дніпро.
І далі
ПР обіцяла та виконала - тепло в квартирах, безпеку на вулицях чистоту в дворах
Підвищити якість житлово-комунального господарства.
А напишу, мабуть щось хороше на наступний номер, на цей вже написав - по моєму партійна організація "Покращення життя" сплутала себе з міським бюджетом та сталеливарним заводом
Горожане
+ 30
Гастарбайтер

писатель (22.08.2012, 14:16) писал:Читаю листівку місцевої організації ПР


Потрібно добавити:
- забезпечила киснем повітря для жителів Кременчука;
- забезпечила наявність води у Дніпрі;
- зробила комфортним клімат у місті;
- виконала обіцянку про 5 дощів на полях району.
Якщо ви проголосуєте за ПР, то вона вам організує зимою сніг, а весною обов'язково поверне співочих птахів у небо міста.
Горожане
+ 164
Почетный
старейшина

Прикольный такс (22.08.2012, 15:08) писал:
Потрібно добавити:


И каждому мужику по бабе!
Внимание(!) сообщение заговорено.
Модерирование данного сообщения приведет к половому бессилию и неизлечимым венерическим заболеваниям.
Горожане
+ 30
Гастарбайтер
Прикольный такс
17:57, 22.08.2012

Бегемот (22.08.2012, 16:42) писал:И каждому мужику по бабе!


Все правильно! ...І ввести полігамію, оце буде справжній фурор, не те, що ці дурні іграшки з мовою
Отец-основатель
+ 430
Аксакал

Старший сержант запаса (20.08.2012, 23:05) писал:Хіба це джерело: почитайте демотиватори, "Українську правду"


ЭП это и есть УП

Бегемот (22.08.2012, 16:42) писал:И каждому мужику по бабе!


Бегемот стырил и перефразировал предвыборное обещание прошлых лет Жириновского в России.
Правильнее будет по-жириковски
Я говорю то, что думаю - потому и молчу...
Горожане
+ 509
Аксакал

писатель (22.08.2012, 14:16) писал:А напишу, мабуть щось хороше на наступний номер, на цей вже написав - по моєму партійна організація "Покращення життя" сплутала себе з міським бюджетом та сталеливарним заводом


Прикольный такс (22.08.2012, 15:08) писал:Потрібно добавити:



Оце посміялася!!Таки молодці ПР, бо за Ющенка дощів було лишень 4:-)))

Бегемот (22.08.2012, 16:42) писал:И каждому мужику по бабе!


Спорным может оказаться этот пункт:-)) Не каждому она нужна:-))
"Найжаркіші куточки в пеклі залишені для тих, хто в часи найбільших моральних випробувань зберігав нейтралітет" Данте
Горожане
+ 30
Гастарбайтер

Белокурая Жози (22.08.2012, 17:14) писал:Не каждому она нужна


Як тоненьно підмічено! Це ж дуже якісно характеризує ПР-івський електорат!
Горожане
+ 30
Гастарбайтер

адвокат Ульянов (22.08.2012, 23:27) писал:мене цікавить не хліб та мясо, а справедливість та чеснота


Це ж саме цікавить і мене, можливо ще декого, але в цілому в Україні ці блага людей майже не цікавлять. Є таке прислів'я:"Який піп, така і парафія". Ця сентенція, що інтересно, може працювати і у зворотньому напряму - яка парафія, то такий і піп. І якого "попа" може собі вибрати український народ? Звичайно тільки такого, яким є сам. Янукович і його банда чесно перемагали на усіх останніх виборах, що прямо говорить про те, що переважна більшість українців - це збіговисько хитрожопих злодюжок, які не гребують шахрайством, крадіжками і т.і... В основному з цієї біомаси вийшли і виходять менти, депутати, президент і т.д.. Звичайно є й винятки, але... Ті крихти населення, які розуміють чим все може закінчитись і намагаються про це сказати будуть спочатку забиватись абсурдними словами, а потім - просто ногами. Якщо людина тупа від народження якимось чином змогла стати народним депутатом і спираючись на такі слова як "відкат", "занос" і "швидко" проводить якусь політичну діяльність, а з ним ще хтось розмовляє, то це називається - "картина Репина "Приплыли". Я думаю так, що український народ вже сказав своє останнє слово у світовому житті і тому має піти. Ще трохи агонії і все, так що як кажуть - не тратьте сили...
Горожане
+ 74
Великий Гуру
Йду , читаю
"Якщо твоє життя покращилося, сиди вдома..."
Приєднався до "Свободи", піду з ними сьогодні в 17-00 від ПК "Кредмаш". Моє життя - не покращилося
 
Предупреждение.
  • Все ваши сообщения будут отправлены на модерацию.
Написать ответ
Ваше имя
  1. жирный
  2. курсив
  3. подчёркнутый
  4. перечёркнутый
  5. цитата
  6. Спойлер Введите название спойлера (не обязательно):
  7. ссылка Введите адрес ссылки:
  8. смайлы
  9. картинка Введите адрес картинки:


    Выравнивание:
  10. Видео Введите адрес ролика (YouTube, RuTube, Vimeo, VK):

    Для RuTube и VK скопируйте код для вставки (iframe)
  11. цвет текста
  12. Слева
  13. По центру
  14. Справа
  15. скрытый
  16. информация