Ложь от Партии Регионов

0
Горожане
+ 180
Великий Гуру

kztu (17.10.2012, 21:33) писал:а сало на рынке уже под полтинник.

Держава не має важелів впливу щодо цін на ринку сало, його немає у Держрезерві. Інша справа хліб, цукор, таж гречка.

kztu (17.10.2012, 21:51) писал:Родители, пенсионеры (а они голосовали за регионы), сейчас говорят не то, что бы плохие слова в адрес своих избранников, а очень плохие, хотя пенсионеры в этих вопросах довольно консервативны.

Вони консервативні у тому плані, що їм за будь-якої влади часів незалежності погано живеться, ну й до цього додайте вікову психологію.
"Убогий человечек, не имеющий ничего, чем бы он мог гордиться, хватается за единственно возможное и гордится нацией, к которой он принадлежит".
Артур Шопенгауэр
Горожане
+ 51
Заслуженный
пенсионер

kztu (17.10.2012, 21:51) писал:стало сложнее, хуже


В чём это проявляется?

kztu (17.10.2012, 21:51) писал:название партии не играет особой роли-важен результат.


По-Вашему, за сколько времени он должен появиться?
Хотите опять растаскивания портфелей, хаоса? Это приведёт к стабильности?
All we need is love(c)
Забаненные
Почетный
старейшина
Старший сержант запаса,

Цитата:Держава не має важелів впливу щодо цін на ринку сало

. Достаточно привлечь к уголовной ответственности перекупщиков продукции, и будет рычаг.Почему то в Белоруссии такие рычаги есть и прибыль в 200% это уголовная ответственность, а у нас это нормально,рычагов нет...

ViewPoint,

Цитата:По-Вашему, за сколько времени он должен появиться?

Ну опять за рыбу гроши, опять сейчас тут всплывет рассказ, о прошлой плохой власти и т.д.Так тогда ответте , сколько же наконец нужно времени, лет,десятков лет, что бы все наладилось? Для этого нужно что-то делать!Ну почему,я привожу пример борьбы с суперприбылями и коррупции в Белоруссии. в Грузии например побороли коррупцию в полиции.Почему они это смогли сделать за это время, а мы не можем? может не хотим?Так сколько же времени надо?
Горожане
+ 180
Великий Гуру

kztu (17.10.2012, 22:04) писал:Достаточно привлечь к уголовной ответственности перекупщиков продукции, и будет рычаг.Почему то в Белоруссии такие рычаги есть и прибыль в 200% это уголовная ответственность, а у нас это нормально,рычагов нет...

Так в Білорусі, за нашою та еуропейською термінологією - тоталітаризм і остання диктатура в Європі, нам такі методи використовувати не можна

kztu (17.10.2012, 22:04) писал:Ну почему,я привожу пример борьбы с суперприбылями и коррупции в Белоруссии.

Прочитайте вище,

kztu (17.10.2012, 22:04) писал: в Грузии например побороли коррупцию в полиции.

Підсумки останніх виборів до грузинського парламенту говорить про те, що у режима Саакашвілі не так багато прихильників і те, що нам говорять про їх досягнення не зовсім правда...
"Убогий человечек, не имеющий ничего, чем бы он мог гордиться, хватается за единственно возможное и гордится нацией, к которой он принадлежит".
Артур Шопенгауэр
Забаненные
Почетный
старейшина
Старший сержант запаса,

Цитата:те, що нам говорять про їх досягнення не зовсім правда...

я понял у Вас своя правда, ну да ладно, раз Вам хорошо сейчас не буду спорить, я высказал лично свою точку зрения.То что там не поддерживают власть Саакашвили это одно, а взять метод борьбы со взятками это другое.....
Горожане
+ 180
Великий Гуру
Старший сержант запаса
23:26, 17.10.2012

kztu (17.10.2012, 22:20) писал:я понял у Вас своя правда, ну да ладно, раз Вам хорошо сейчас не буду спорить, я высказал лично свою точку зрения.

Я цього не казав, але у порівнянні з часами "помаранчевих" погіршення я не відчуваю і, найголовніше, у нас з'явився шанс на певну стабілізацію політичної ситуації в країні, але, як не дивно, частина українців будь за що бажає приходу до влади політичних імпотентів, здатних тільки дудіти та жбурлятися крашанками. Я не є апологетом нині діючої влади, просто набридло жити в країні у якої непередбачуване як майбутнє так і минуле (салют ОУН-УПА, Бандері і Шухевичу).
"Убогий человечек, не имеющий ничего, чем бы он мог гордиться, хватается за единственно возможное и гордится нацией, к которой он принадлежит".
Артур Шопенгауэр
Горожане
+ 180
Великий Гуру

адвокат Ульянов (17.10.2012, 22:28) писал:на протязі

протягом

адвокат Ульянов (17.10.2012, 22:28) писал:Заборонами та келейним квотуванням експорту зернових доводять до межі банкрутства селян, що вирощують хліб, але при цьому жиріють ті, хто це хлію скуповує.

Я про це знаю: у мене є знайомі, які якраз цим "бізнесом" займаються. Є дуже цікаві речі, в економічному плані, завдяки яким Україна могла б стати справжньою годувальницею Європи, але це не потрібно ні Європі, ні нашим можновладцям.

адвокат Ульянов (17.10.2012, 22:32) писал:Успішно збудована державно - олігархічна вертикаль влади, яка встановила в країні фактично феодальні правила гри.

Цілком погоджуюся з Вами, але хлопці з ОО - гірша альтернатива.

адвокат Ульянов (17.10.2012, 22:32) писал:Для особливо твердолобих. Читати дуже уважно: чиновники витрачають мільйони на оренду автомобілівРеальне покращення!

Щоб зламати хребет чиновникам потрібна людина з диктаторськими повноваженнями або абсолютною владою (монарх).
"Убогий человечек, не имеющий ничего, чем бы он мог гордиться, хватается за единственно возможное и гордится нацией, к которой он принадлежит".
Артур Шопенгауэр
Забаненные
Почетный
старейшина
"У Партії регіонів вважають прийнятною пропозицію МВФ підвищити тарифи на газ для населення не на 50-60% а лише на 20%. Таке підвищення тарифів, найвірогідніше, відбудеться на початку 2013 року, заявив заступник глави парламентської фракції ПР Анатолій Кінах." http://tsn.ua/groshi/vlada-povidomila-koli-lyudyam-dovedetsya-bilshe-platiti-za-gaz.html
Горожане
+ 180
Великий Гуру

kztu (17.10.2012, 22:46) писал:"У Партії регіонів вважають прийнятною пропозицію МВФ підвищити тарифи на газ для населення не на 50-60% а лише на 20%.

Не розумію: це Ви відносите до досягнень чи навпаки?

Цитата:Наприкінці грудня 2011 р. голова НБУ Сергій Арбузов говорив про те, що для України дуже важливо отримати черговий транш кредиту від МВФ, але не через те, що не вистачає коштів, а для того, щоб дати маяк інвесторам, що МВФ працює в цій країні. Разом з цим Арбузов пояснив, що НБУ не витрачає гроші МВФ, а підтримує за рахунок цих коштів, платіжний баланс.
У Світовому банку вважають, що відновлення співпраці з МВФ стане позитивним сигналом для приходу інвесторів в Україну. При цьому в Стратегії партнерства банку з Україною на 2012-2016 рр. сказано, що Угода України з МВФ про кредит stand-by може бути розірвана.
Нагадаємо, програма співпраці України і МВФ, схвалена в липні 2010 р., передбачає виділення Україні кредиту на суму 15 млрд 150 млн дол. під ставку 3,5% річних. Термін дії програми становить 2,5 роки. Одразу після схвалення програми співпраці Україна отримала перший транш у розмірі 1 млрд 890 млн дол. Рішення про виділення другого (і останнього) траншу в розмірі 1 млрд 500 млн дол. рада директорів МВФ ухвалила 22 грудня 2010 р.
У 2011 р. транші МВФ Україна не отримувала. Київ втратив можливість отримати від МВФ три квартальних кредити в розмірі приблизно 1,5 млрд дол. кожен в рамках програми stand-by загальним обсягом 15,5 млрд дол. через порушення узгоджених з фондом термінів проведення пенсійної реформи (набрала чинності з 1 жовтня) і підвищення тарифів на газ.

"Убогий человечек, не имеющий ничего, чем бы он мог гордиться, хватается за единственно возможное и гордится нацией, к которой он принадлежит".
Артур Шопенгауэр
Забаненные
Почетный
старейшина
kztu
08:34, 18.10.2012
Старший сержант запаса,

Цитата:це Ви відносите до досягнень чи навпаки?

Це я відношу до брехні, оскільки скрізь звучало, що газ для населення не подорожчає!
А на Ваши цитаты, я отвечу Вашими же словами

Цитата:і те, що нам говорять про їх досягнення не зовсім правда...

 
Предупреждение.
  • Все ваши сообщения будут отправлены на модерацию.
Написать ответ
Ваше имя
  1. жирный
  2. курсив
  3. подчёркнутый
  4. перечёркнутый
  5. цитата
  6. Спойлер Введите название спойлера (не обязательно):
  7. ссылка Введите адрес ссылки:
  8. смайлы
  9. картинка Введите адрес картинки:


    Выравнивание:
  10. Видео Введите адрес ролика (YouTube, RuTube, Vimeo, VK):

    Для RuTube и VK скопируйте код для вставки (iframe)
  11. цвет текста
  12. Слева
  13. По центру
  14. Справа
  15. скрытый
  16. информация