Ложь от Партии Регионов

0
Горожане
+ 9
Гастарбайтер
UTaMan
21:42, 18.10.2012
признались все таки
Отец-основатель
+ 430
Аксакал
"Мы уничтожили стабильную экономику в нашей стране", - ПР жжёт, прям по Фрейду
Так глядишь и тему придётся переименовать в "Правду от ПР".
Я говорю то, что думаю - потому и молчу...
Горожане
+ 85
Почетный
гражданин
shadow
21:56, 18.10.2012
адвокат Ульянов, especially for you
Горожане
+ 180
Великий Гуру
shadow, Я про це не одноразово відзначав той факт, що

Цитата: повна дискредитація Західної України як кубла печерного націоналізму та ксенофобії дає шанси саме Києву, саме Януковичу стати респектабельним партнером для тієї ж Польщі чи Угорщини, і навіть для Брюсселя.

Усе це можна тепер поширювати і на всю Україну: націоналістів у Європі не люблять і я думаю, що влада спеціально дозволила (можливо навіть спонсорувала) марш націоналістів ВО "Свобода" у Києві 14 жовтня і оберігала їх, не допустила провокацій з боку лівих сил. Така картинка (багатотисячний марш націоналістів з портретами Бандери) залякає і своїх виборців на Сході і Півдні і європейців. Так що те, що "Свобода" - це проект ПР цілком ймовірно.
"Убогий человечек, не имеющий ничего, чем бы он мог гордиться, хватается за единственно возможное и гордится нацией, к которой он принадлежит".
Артур Шопенгауэр
Горожане
+ 298
Великий Гуру

Старший сержант запаса (18.10.2012, 22:22) писал:Усе це можна тепер поширювати і на всю Україну: націоналістів у Європі не люблять і я думаю, що влада спеціально дозволила (можливо навіть спонсорувала) марш націоналістів ВО "Свобода" у Києві 14 жовтня і оберігала їх, не допустила провокацій з боку лівих сил. Така картинка (багатотисячний марш націоналістів з портретами Бандери) залякає і своїх виборців на Сході і Півдні і європейців. Так що те, що "Свобода" - це проект ПР цілком ймовірно.

Я думаяю что это не проект ПР напрямую. Просто они используют их для своих целей.

В итоге обе стороны в выигрыше - "Свобода" получает рекламу, допуск в СМИ, неприкосновенность.

ПР получает прекрасный повод для мобилизации электората на антифашистских лозунгах и "картинку" роста национализма для Европы.
Хотя в Германии кое-кого тоже поддерживали как страшилку для левых.
И я надеюсь - мы победим.
Больше: я уверен - мы победим. Потому что разум должен победить.

Е. Замятин "Мы"
Горожане
+ 14
Местный
как там адвокат речьот?

Цитата:Старший сержант запаса,
Спешіал фор ю:



а ведь правильно речьот чюдило

Боротьба за «покращення» під сміх електорату

http://economics.unian.net/ukr/detail/143912
Горожане
+ 26
Почетный
гражданин
Водій з "Дорожнього контролю" відмовився прибирати машину під час проїзду кортежу Януковича. ВІДЕО
http://texty.org.ua/pg/news/editorial/read/40549/Vodij_z_Dorozhnogo_kontrolu_vidmovyvsa_prybyraty_mashynu?a_offset=
Свою Україну любіть. Любіть її... Во врем\'я люте. В останню тяжкую минуту За неї Господа моліть.
Т. Шевченко
Горожане
+ 51
Заслуженный
пенсионер
vinus, а эта тема здесь причём?
Вы одобряете действия этих двух придурков в машине?
All we need is love(c)
Горожане
+ 11
Гражданин
Забаненные
-3
Почетный
гражданин

vinus (22.10.2012, 21:58) писал:
Водій з "Дорожнього контролю" відмовився прибирати машину під час проїзду кортежу Януковича. ВІДЕО
http://texty.org.ua/pg/news/editorial/read/40549/Vodij_z_Dorozhnogo_kontrolu_vidmovyvsa_prybyraty_mashynu?a_offset=



придурки этого ментовского движения могли попасть под раздачу ... еслибы кто-то позвонил и сказал что там заложена взрывчатка
 
Предупреждение.
  • Все ваши сообщения будут отправлены на модерацию.
Написать ответ
Ваше имя
  1. жирный
  2. курсив
  3. подчёркнутый
  4. перечёркнутый
  5. цитата
  6. Спойлер Введите название спойлера (не обязательно):
  7. ссылка Введите адрес ссылки:
  8. смайлы
  9. картинка Введите адрес картинки:


    Выравнивание:
  10. Видео Введите адрес ролика (YouTube, RuTube, Vimeo, VK):

    Для RuTube и VK скопируйте код для вставки (iframe)
  11. цвет текста
  12. Слева
  13. По центру
  14. Справа
  15. скрытый
  16. информация