Чому ви не говорите українською?

0
Горожане
+ 266
Великий Гуру

shadow (19.12.2011, 12:26) писал:З цієї точки зору я звичайний український громадянин, зомбований PR технологіями, політикою не цікавлюсь взагалі і довіряю лише передвиборчим гаслам. І головне, що мене цікавить - економічна стабільність держави, (вибачте, мовою споживача - щоб було де заробити гроші, з яких після сплати податків залишиться достатньо, щоб прогодувати і одягти родину, дати гідну освіту дітям і потурбуватись про близьких пенсионерів). А от з тих податків "слуги народу" повинні знайти кошти на освіту і пропаганду української мови, що всіх нас об'єднає і поведе до світлого майбутнього.


Поддерживаю! Всем в политику не пойти, да это и не нужно, а быть на своём месте, быть честным, порядочным гражданином, трудиться на благо своей семьи и государства - это гражданский долг каждого.
Совесть придумали злые люди, что бы она мучила добрых.
Горожане
+ 74
Великий Гуру
Це правильна точка зору. Називається - моя хата з краю, я нічого не знаю, або якби його зробити, щоб самому нічого не робити. Особливо коли нас починають вести до світлого майбутнього. Але це вже було. Був комунізм, було покращення життя вже сьогодні. І всі до нього як йшли, так і йдуть до сьогодні. Не хочу , що б мене кудись вели. Бо кудись ведуть, воно звісно добре, але це вже буде стадо баранів, я вибачаюся.)
Горожане
+ 266
Великий Гуру

писатель (19.12.2011, 13:46) писал:Не хочу , що б мене кудись вели


А Вы тоже депутат или стремитесь? Для меня это новость.
Совесть придумали злые люди, что бы она мучила добрых.
Забаненные
Почетный
старейшина

ruda98 (19.12.2011, 13:53) писал:

писатель (19.12.2011, 13:46) писал:Не хочу , що б мене кудись вели


А Вы тоже депутат или стремитесь? Для меня это новость.


Приплыли...
А кто по мажоритарному округу № [не помню] выдвигался?
"Я смотрел в эти лица и не мог им простить
Того, что у них нет тебя и они могут жить..."
В последнее время мне кажется, что эти строки про мозг. (с) bash
Горожане
+ 85
Почетный
гражданин

писатель (19.12.2011, 13:46) писал:Це правильна точка зору. Називається - моя хата з краю, я нічого не знаю, або якби його зробити, щоб самому нічого не робити. Особливо коли нас починають вести до світлого майбутнього.


Ця точка зору називається - кожен повинен займатися своєю справою, і бажано добре. В нашій країні я і так повинен бути фахівцем широкого профілю, ще в політиці тільки мене не вистачає. Пішов би ляси точити про покращення вже сьогодні, але на громадських засадах часу не вистачає, а ознайомившись з зарплатою наших політиків, зовсім перехотілось - недостатньо буде сім'ю годувати А так ще є куди спрямувати фантазію - пропоную масово перейти на вивчення глаголиці.
AD
Горожане
+ 186
Великий Гуру

адвокат Ульянов (19.12.2011, 00:18) писал:дискусії, чесне слово.













AD (18.12.2011, 21:53) писал:Национализм в Европе- нет. Практически ни одна из стран Европы не мононациональна ( и во Франции французы разные и в Германии немцы тоже).Поэтому национализм будет притеснением кого-то,кто не так что-то выговаривает.



Європа була створена націоналізмом майже повністю. Іспанський, французський, німецький, чеський, польский, угорський, італійський націоналізми створили європейські держави та їх розвивали. Від націоналізму Євпропа нікуди не відходить, у них лише економічна інтеграція, але за своїми культурними кордонами вони слідкують пильно.
Щоб нам створитись та вижити, нам слід з аморфного стану невідомо кого перетворитись таки в українців зі своїм обличчям, а не буди напівхозлами - напівросіянами що плигають то туди, то сюди і самі не знають, чого хочуть.


Вы не правы.
"Первыми современными нациями, по утверждению классика исследования национализма Бенедикта Андерсона, были латиноамериканские, сформировавшиеся в ходе борьбы против испанской короны, за которыми с небольшим отрывом последовали США и затем Франция. Впервые понятие нация в его политическом значении появилось именно в ходе Великой Французской революции, когда возникла необходимость сформировать некую общность взамен утраченного «подданства французской короны».

Ранее 1750 года обнаружить зачатки национализма уже очень сложно, национализм — феномен Нового времени."(с)
То есть большинство государств сформировались ранее 1750 года (из крупных только Италия и Германия позже).Поэтому формирование государства опережало национализм.
И даже введение французского языка как государственного произошло позже того,как в основном сформировалась территория и население Франции.
То есть Вы исходите из неверных исторически постулатов.
Благими намерениями вымощена дорога к AD
(c)
Старший сержант запаса.
Горожане
+ 266
Великий Гуру

woland (19.12.2011, 14:36) писал:Приплыли...А кто по мажоритарному округу № [не помню] выдвигался?


Напоминаю: адвокат Ульянов
Совесть придумали злые люди, что бы она мучила добрых.
Горожане
+ 74
Великий Гуру

Цитата:Пішов би ляси точити про покращення вже сьогодні, але на громадських засадах часу не вистачає, а ознайомившись з зарплатою наших політиків, зовсім перехотілось - недостатньо буде сім'ю годувати


Тут мова не про те трошки. Не скільки вони отримують заробітної плати ( нехай отримують) а про те, скільки ми отримуємо і чому? Так, мабуть, буде правильніше
Iva
Жандармы
+ 221
Аксакал
shadow,
Браво!
Поставил бы вам ещё один плюс, но в один день два плюса ставить нельзя.
AD
Горожане
+ 186
Великий Гуру

адвокат Ульянов (19.12.2011, 00:18) писал:[








AD (18.12.2011, 21:53) писал:Когда эти идеи приходят в действие,выполняют их совсем другие люди. На выходе получается Ясеновац и много чего другого


Немає такої ідеї на світі, яку б неможливо було спотворити і яку вже не спотворювали кілька разів. Починаючи від ідеї Царства Божого на землі, закінчуючи ідеями вільного ринку. Демократія переростала в охлократію, суди карали на смерть Сократа та ворогів народу, лозунг "Свободи, равенства та братства" з 1789 по 1812 роки зїв людей стільки, що і за сотні років до цього тирани не змогли перетравити.
То що тепер, нічого взагалі не робити??? Сидіти і чекати, поки воно само по собі все влаштується?


Можно не наступать на те же грабли,которые уже по лбу били.
Благими намерениями вымощена дорога к AD
(c)
Старший сержант запаса.
 
Предупреждение.
  • Все ваши сообщения будут отправлены на модерацию.
Написать ответ
Ваше имя
  1. жирный
  2. курсив
  3. подчёркнутый
  4. перечёркнутый
  5. цитата
  6. Спойлер Введите название спойлера (не обязательно):
  7. ссылка Введите адрес ссылки:
  8. смайлы
  9. картинка Введите адрес картинки:


    Выравнивание:
  10. Видео Введите адрес ролика (YouTube, RuTube, Vimeo, VK):

    Для RuTube и VK скопируйте код для вставки (iframe)
  11. цвет текста
  12. Слева
  13. По центру
  14. Справа
  15. скрытый
  16. информация