Чому ви не говорите українською?

0
Горожане
+ 74
Великий Гуру
писатель
17:22, 20.02.2012

Цитата:Хотелось бы напомнить: как тут у нас обстоят дела с брехнёй? Уж очень мне хочется узнать в деталях как делили Российскую империю на Украину и Россию


Отак Іва і ділили - як Попандопуло на весіллі в Малиновці. Називається - це мені, це теж мені і це теж мені.
Да і карти - а хіба були карти російські з окремою Польщею ? Там Ленін зі Сталіним були замість карт. Да товариство - якщо говоримо, то поважаємо одне одного. А то нагадує все це лише розподіл гуманітарної допомоги серед дорослих безпритульних у наметі для обігріву, що поряд з залізничним вокзалом
AD
Горожане
+ 186
Великий Гуру
[quote=Sinoptik|20.02.2012, 13:21]не нужно делать из украинских поэтов/писателей особо пострадавших[/quote]
Був би вдячний за інформацію, яка б дозволила мені побачити такий же, або хоча б в половину менший, список з російських письменників, яким так дісталось.
[/quote]
А Вам неизвестно про так называемых крестьянских поэтов? Клюева,Орешина и пр.?
Про ОБЭРИУ?
Про грузинских поэтов,в том числе Георгия Саакадзе?(Если не слышали,то Табидзе на допросе назвал вредителем в грузинской литературе Георгия Саакадзе.Следователь был навроде общего знакомого и принял это за чистую монету).
Про эстонских поэтов?
Про Пильняка и Кольцова?
Если этого мало- добавлю.
Благими намерениями вымощена дорога к AD
(c)
Старший сержант запаса.
Горожане
+ 67
Гражданин
Sinoptik
17:50, 20.02.2012

адвокат Ульянов (20.02.2012, 15:28) писал:Судячи по вашим теплим стосункам з нещодавно отримавшими бан - я не дивуюсь. Але то ваші особисті проблеми



У меня проблем нет ))) во всяком случае с логикой. А вот у Вас с этим постоянные проблемы...

Вы то предлагаете фундаментально копнуть под саму реальность:

адвокат Ульянов (20.02.2012, 14:11) писал:Ту реальність, що існує, треба вивчати. Які причини, що реальність саме така, а не інша? Що дозволило їм жити так, як вони живуть?



То съезжаете, что Вы не историк рыться в архивах:

адвокат Ульянов (20.02.2012, 15:32) писал:Iva, пане професор, я не історик, і копатись в архівах - то трохи не моє хоббі, це ви знаєте до кого з таким питанням.



эка ловко Вы вертите задом в нужном направлении, только Вам нужном и удобном.
Тренировка перед выборами ?

адвокат Ульянов (20.02.2012, 15:32) писал:Будьте трохи обережніше не крутих поворотах, і тоді точно вам буде щастя по життю.Любите



Интересно, это сейчас была угроза пану Иве ? или так, просто - пару слов перед словом Любите ?
В детстве я молил Бога о велосипеде. Потом понял, что Бог работает по-другому. Я украл велосипед и стал молиться о прощении
AD
Горожане
+ 186
Великий Гуру

адвокат Ульянов (20.02.2012, 15:32) писал:
Любите

Iva (20.02.2012, 15:03) писал:"Цифирьки",

, то будь-ласка вам " цифирьки"
[url=http://demoscope.ru/weekly/ssp/rus_nac_26.php?reg=862][/url]
звертайте увагу на кількість українців в Кубанському окрузі без міського населення ( 65.9%), а також на їх кількість в Курській губернії, Сальському окрузі ( 43,9%), Чорноморському окрузі ( без Новоросійська) 41.8% тощо.



Хе-хе. Казаков назвать украинцами-это надо постараться. Кстати. по украински же(ну ,скажем.близко к украинскому) разговаривали в те времена больше таманские станицы. Чем далее на восток,там суржик ближе к русскому.Ибо туда переселяли казаков с Дона и вообще из Великороссии.
На практике же кубанские казаки разговаривают на языке ближе к русскому,нежели к украинскому.А песни- то больще украинские(ну.с учетом произношения).
Черноморский округ без Новороссийска- это можно и не учитывать.В оном в 14 годе в Новороссийске жило треть населения,а у четом посадов Туапсе и Сочи- две трети. Если учесть кочевых скотоводов -имеретинцев и прочих(ныне не существующих),то процент украиноговорящих еще понизится.
Благими намерениями вымощена дорога к AD
(c)
Старший сержант запаса.
AD
Горожане
+ 186
Великий Гуру

адвокат Ульянов (20.02.2012, 15:55) писал:

AD (20.02.2012, 15:33) писал:Клюева,Орешина и пр.?
Про ОБЭРИУ?


Всього пятеро. Продовжуйте

AD (20.02.2012, 15:42) писал: Казаков назвать украинцами-это надо постараться


Як вони себе називали - так їх у переписі і фіксували


Вы знаете,они себя называли и православными.Но записывали их не в той формулировке.
Только в ОБЭРИУ репрессировано пятеро.
А еще было сибирское дело (Мартынов,Марков и прочие),еврейские поэты и пр.
Читайте,читайте....
Благими намерениями вымощена дорога к AD
(c)
Старший сержант запаса.
AD
Горожане
+ 186
Великий Гуру

адвокат Ульянов (20.02.2012, 17:10) писал:AD,
ви вважаєте, що репресовані українці були не за національною ознакою, а просто так, як поети та письменники?
Ок, вважайте. У мене є протилежна інша думка і вона доволі обгрунтована, а не просто знята з Вікі
Тому сарказм " читайте, читайте" тут не дуже до місця.


А татарские поэты пострадали за татарский национализм.А Орешин пострадал за русский национализм и даже за антисемитизм(Есенин тоже чуть не сел за это же).
Насчет "читайте"-я считаю,что Ваши познания в том,сколько каких писателей пострадали в годы "необоснованных репрессий" недостаточными. Поэтому имеет смысл изучить вопрос.Возможно,Вы при этом измените точку зрения на предмет.
Благими намерениями вымощена дорога к AD
(c)
Старший сержант запаса.
Горожане
+ 74
Великий Гуру
У нас конкурс на тему - скільки письменників якої нації постраждали від комуністів ? То адвокат Ульянов правий - українських письменників звинувачували у націоналізмі. В Росії - там інші звинувачення
AD
Горожане
+ 186
Великий Гуру

писатель (20.02.2012, 17:40) писал:У нас конкурс на тему - скільки письменників якої нації постраждали від комуністів ?


У вас нет никакого конкурса. Поэтому перейдите к более содержательным постам по теме.
Благими намерениями вымощена дорога к AD
(c)
Старший сержант запаса.
Горожане
+ 180
Великий Гуру
адвокат Ульянов, як представник однієї з найдавніших професій Ви використовуєте свої професійні трюки і у цій дискусії. Коли Ви ставите під сумнів права автохтонного населення (принаймні такого, яке мешкає там більше ніж 200 років) Криму, Півдня чи Сходу України на використання російської мови йде такий меседж:

адвокат Ульянов (23.12.2011, 13:59) писал:Мені не цікаво копирсатись в минулому, мене більше цікавить майбутнє. Ситуація станом на сьогодні є такою: є Україна, яка визнана незалежною державою. Є правові домовленості з Росією про те, що відсутні у нас територіальні претензії. За таких обставин, питання про те, чи є татарськими землями Миколаївська, Херсонська та Одеська області, чи російськими чи українськими мене не цікавить взагалі. То є чиста спекуляція і гра в бірюльки.


Але коли хочеться довести підступність сучасної Росії по відношенню до України виявляється, що копирсатися в минулому Ви, таки, полюбляєте:

адвокат Ульянов (20.02.2012, 12:47) писал:Ця хрєнь грунтується на вивченні історії взаємовідносин України з Московією, і ця історія ніяк не свідчить про те, що Московія мала до нас високі почуття, і буде мати такі почуття в найближчому майбутньому.


Тепер мені хочеться дізнатися від Вас: які такі почуття мала Московія до нас?
"Убогий человечек, не имеющий ничего, чем бы он мог гордиться, хватается за единственно возможное и гордится нацией, к которой он принадлежит".
Артур Шопенгауэр
Горожане
+ 180
Великий Гуру

адвокат Ульянов (20.02.2012, 21:06) писал:Але питання в цій темі не про це, а про те, чому ми не вживаємо українську мову в Україні і наскільки це правильно?

Відповідь на це питання як раз пов'язана з історією нашої країни.
"Убогий человечек, не имеющий ничего, чем бы он мог гордиться, хватается за единственно возможное и гордится нацией, к которой он принадлежит".
Артур Шопенгауэр
 
Предупреждение.
  • Все ваши сообщения будут отправлены на модерацию.
Написать ответ
Ваше имя
  1. жирный
  2. курсив
  3. подчёркнутый
  4. перечёркнутый
  5. цитата
  6. Спойлер Введите название спойлера (не обязательно):
  7. ссылка Введите адрес ссылки:
  8. смайлы
  9. картинка Введите адрес картинки:


    Выравнивание:
  10. Видео Введите адрес ролика (YouTube, RuTube, Vimeo, VK):

    Для RuTube и VK скопируйте код для вставки (iframe)
  11. цвет текста
  12. Слева
  13. По центру
  14. Справа
  15. скрытый
  16. информация