Чому ви не говорите українською?

0
Горожане
+ 298
Великий Гуру

shadow (21.09.2012, 16:55) писал:Якщо це каже людина, що вважає себе сучасним українцем, мені вже страшно за майбутнє.


Разве что таких разведется много. Но надеюсь у украинцев ещё есть мозги.
И я надеюсь - мы победим.
Больше: я уверен - мы победим. Потому что разум должен победить.

Е. Замятин "Мы"
Горожане
+ 2
Гастарбайтер

Цитата:Разве что таких разведется много. Но надеюсь у украинцев ещё есть мозги.

У тих, хто викинув на смітник свою мову, точно немає. Це є постколоніальний мутант, який нагадує Мауглі, якого виховали в іншій культурі.
Горожане
+ 298
Великий Гуру

прокіп (21.09.2012, 16:56) писал:Мова виживе і буде повною господаркою на цій землі.


Так она ничего и не потеряла. Так где мова была - она и осталась. Там где не было - и не появилась.

На территории Новороссии, Крыму и Донбассе она и никогда не была основной. Как и в Кременчуге. Как и в Киеве.

Язык очень устойчивая структура и сдвигает географические рамки очень плохо.
И я надеюсь - мы победим.
Больше: я уверен - мы победим. Потому что разум должен победить.

Е. Замятин "Мы"
Горожане
+ 85
Почетный
гражданин

прокіп (21.09.2012, 16:56) писал:Така доля України, їй Бог підсунув землю в зоні страшного тертя між варварським сходом та європейським заходом, але тенденція буде одна і вона вимальовується. На щастя в нас була козаччина, яка залишила нам потенціал не опуститися до рівня Білорусі, яка все своє існування жила по філософії - "На мене". Мова виживе і буде повною господаркою на цій землі. А язик чекає доля звичного інструменту нацменшин І НЕ БІЛЬШЕ. Надії де-кого на продовження побудови 3-го Риму смішні та химерні. Цей ейфорійний ентузіазм зараз тримається лиш на оній підпорі - ЦІНІ НА ЕНЕРГОНОСІЇ.


Патриот не столько хочет за что-то умереть, сколько кого-то убить (с)
Горожане
+ 2
Гастарбайтер

Цитата:Указ Петра І от 5 октября 1720 года.


Найсмішніше те, що цей напівграмотний варвар дає вказівки тим, хто його пробував прсвітити. Його батько взагалі забороняв ввозити книжки, а цей, як папуас, поїздив по Європі і вже почав навчати освічених киян друкувати книжки.
Горожане
+ 298
Великий Гуру

адвокат Ульянов (21.09.2012, 17:05) писал:Гм, але ж я плачу владі. яка ігнорує мої мовні запити, то чому б і вам так не робити?


У нас что в кинотеатрах запретили фильмы на украинском показывать? Или власть отказывается принимать заявления на украинском языке? Или отчеты требует на русском?

Как она Вас игнорирует?
И я надеюсь - мы победим.
Больше: я уверен - мы победим. Потому что разум должен победить.

Е. Замятин "Мы"
Горожане
+ 298
Великий Гуру

адвокат Ульянов (21.09.2012, 17:14) писал:Я ж і кажу - у нас різні уявлення про культуру...


Что ж. О вкусах не спорят.
И я надеюсь - мы победим.
Больше: я уверен - мы победим. Потому что разум должен победить.

Е. Замятин "Мы"
Горожане
+ 2
Гастарбайтер

Цитата:Патриот не столько хочет за что-то умереть, сколько кого-то убить

Ось вам приклад повного неука, який уявлення не має про різницю між патріотом, націоналістом, шовіністом та нацистом. Це результат якості освіти в сучасному Кременчуці. Ні, тут наявність мобілки та -нета не допоможе. Тут пахне варварством, наподобі того, як сурогатні християни, які називають "православними", законсервували своїм невіглаством не тільки граматику Смотрицького, але й такий живий та потрібний змін організм, як мова. Вони в своїй тупості продовжують пропагувати вчення Христа на ... малозрозумілій для сучасної людини мові.
Горожане
+ 298
Великий Гуру

прокіп (21.09.2012, 17:16) писал:Вони в своїй тупості продовжують пропагувати вчення Христа на ... малозрозумілій для сучасної людини мові.


Тупые католики рыдают и плачут...
И я надеюсь - мы победим.
Больше: я уверен - мы победим. Потому что разум должен победить.

Е. Замятин "Мы"
Горожане
+ 2
Гастарбайтер

Цитата:У нас что в кинотеатрах запретили фильмы на украинском показывать? Или власть отказывается принимать заявления на украинском языке? Или отчеты требует на русском?


На їх жаргоні скажу - "шлангом прікідиваєтся". У нас "запрєтілі" обов'язкове знання державної мови, чим порушили Конституцію. Вивчи достатньо мову цієї землі, яка породила державу, а там хоч на папуаській гутарь.

Цитата:Тупые католики рыдают и плачут...


Може в Кременчуці й залишилися "тупиє", а у всьому світі вони перейшли на проповіді мови народу, де сповідують.
 
Предупреждение.
  • Все ваши сообщения будут отправлены на модерацию.
Написать ответ
Ваше имя
  1. жирный
  2. курсив
  3. подчёркнутый
  4. перечёркнутый
  5. цитата
  6. Спойлер Введите название спойлера (не обязательно):
  7. ссылка Введите адрес ссылки:
  8. смайлы
  9. картинка Введите адрес картинки:


    Выравнивание:
  10. Видео Введите адрес ролика (YouTube, RuTube, Vimeo, VK):

    Для RuTube и VK скопируйте код для вставки (iframe)
  11. цвет текста
  12. Слева
  13. По центру
  14. Справа
  15. скрытый
  16. информация