Самый скандальный закон (проект) от ПР

0
Горожане
+ 74
Великий Гуру
Було таке - мені бабця розповідала покійна - десь у 1949 році - її син , мій дядько щось ляпнув у ФЗУ. В 15 чи 16 років. Після того - рік в Томске сидів у родичів. Бо за ним тричі приходили у те ФЗУ. Все між іншим у Кременчуці було - щось сказав за Сталіна. Вдова загиблого , пройшла всю евакуацію, ото іх всіх і врятувало

Myroslav Marynovych
Один мудрий чоловік сказав:
"Порушено кримінальну справу проти пророка Мойсея. Його звинувачено в організації несанкціонованої масової акції, в якій упродовж сорока років брав участь весь народ, а також у тому, що він молився в пустелі без дозволу фараона".
Горожане
+ 37
Местный

Цитата:Тема про мене?


Вы представитель "купи-продай" конторы? И я так понимаю, проигрываете суды? А мой друг уже 3 суда выиграл. Судился два раза за предоставление некачественных услуг. Последний раз с супермаркетом, брак. Кстати, это не Вы ему в том году бракованную б/у плазму впарили? Он то точно на наши суды фекать не будет, ведь так?

Цитата:Один мудрий чоловік сказав: "Порушено кримінальну справу проти пророка Мойсея.


Ну сами же придумали только что, так?
" Вас орда?.. а нас Рать!"
Горожане
+ 85
Почетный
гражданин
писатель, Вы сравнениями с КНДР уже задрали, если честно Вы когда там были в последний раз? Напишите лучше про то, что оппозиция в Болгарии на протестной волне вывела танк на площадь.

писатель (18.01.2014, 21:47) писал:Закон посилює регулювання діяльності громадських організацій в Україні. Громадські об'єднання, які отримують кошти з-за кордону - тепер «іноземні агенти», мають платити податок на «прибуток» і офіційно називатися «іноземними агентами


Шо, стыдно за источники финансирования признаться?
Горожане
+ 85
Почетный
гражданин

писатель (18.01.2014, 22:06) писал:Було таке -


Або не було, або було, та не так. Немає Вам довіри
Горожане
+ 509
Аксакал

Citadel (18.01.2014, 22:31) писал:Вы представитель "купи-продай" конторы? И я так понимаю, проигрываете суды?


Citadel, йдіть собі у ліжечко, яка в пане фантазія:-)))) Та не програю я суди...я взагалі ніколи не програю:-)
"Найжаркіші куточки в пеклі залишені для тих, хто в часи найбільших моральних випробувань зберігав нейтралітет" Данте
Горожане
+ 1
Местный

Старший сержант запаса (18.01.2014, 22:44) писал:2. Выехав на природу с друзьями на пяти авто мы рискуем уплатить штраф около 1000 грн. Спасибо вам Тернопольчане!

А ещ когда празднуем свадьбу и едем в свадебном кортеже
Муж подарил путевку на курорт "ДЕКРЕТ" - такая обширная программа... даже спать некогда....
Горожане
+ 74
Великий Гуру
писатель
01:21, 19.01.2014
То старший сежант - закон називається Колісніченко-Олійника. Немає чого нарікать на дзеркало - якщо у комуністів та регіонів рожа крива
Горожане
+ 509
Аксакал

писатель (18.01.2014, 23:17) писал:То старший сежант - закон називається Колісніченко-Олійника. Немає чого нарікать на дзеркало


Між іншим, Колісниченко хвалився, що розробив цей законопроект давно і працював над ним 3 роки. І 16 січня - це для нього особисте свято, як винагорода за 3 роки роботи:-)
Старший сержант останнім часом верзе таку маячню...
"Найжаркіші куточки в пеклі залишені для тих, хто в часи найбільших моральних випробувань зберігав нейтралітет" Данте
Горожане
+ 74
Великий Гуру
писатель
01:45, 19.01.2014
Навіть наш нардеп Шаповалов в цій справі руку не підняв
Горожане
0
Аксакал

Карліто (18.01.2014, 10:26) писал:З тих пір як я зайняв трон Імператора Всесвіту, що належить мені по-праву, вже нема.



О! Я вижу Вы прочли мою книгу?



Белокурая Жози (18.01.2014, 21:50) писал:Цікаво, чому відразу не революційні трійки: "суд" і приведення вироку до виконання - розстріл відразу на місці? Вже проходили через таке..дуже ефективний засіб.



К этому идем:

Следующий шаг Януковича - возвращение смертной казни.
"Если кто-то вас не переваривает, значит не сумел сожрать". :)
 
Предупреждение.
  • Все ваши сообщения будут отправлены на модерацию.
Написать ответ
Ваше имя
  1. жирный
  2. курсив
  3. подчёркнутый
  4. перечёркнутый
  5. цитата
  6. Спойлер Введите название спойлера (не обязательно):
  7. ссылка Введите адрес ссылки:
  8. смайлы
  9. картинка Введите адрес картинки:


    Выравнивание:
  10. Видео Введите адрес ролика (YouTube, RuTube, Vimeo, VK):

    Для RuTube и VK скопируйте код для вставки (iframe)
  11. цвет текста
  12. Слева
  13. По центру
  14. Справа
  15. скрытый
  16. информация