Ющенко присвоил Бандере звание Героя Украины ...

0
Горожане
+ 11
Местный

писатель писал:Але знову кажу - а який у них був інший вихід ?


Не сотрудничать а воевать с Гитлером на стороне Красной Армии, в которой воевало большинство украинцев. А после Победы не стрелять из-за угла в спины соотечественников и не резать учителей, а восстанавливать народное хозяйство страны.
В наше время верить нельзя никому, иногда даже самому себе...Мне можно :)
Горожане
+ 74
Великий Гуру
Роджер, все ви правильно кажете - от тільки така штука. Ось голод 33, їжі немає і нічого немає. Хата ( я живу в селі - поруч з колгспною коморою стоїть). Який в мене вихід - йти в колгосп і там на полі померти від голоду, або пограбувати комору? Ось я вижив один, а вся моя родина, діти, батьки, брати , сестри померли. Який в цьому випадку у мене вихід - йти будувати комунізм, чи взяти в руки ружжо і починати стріляти тих, хто моїх рідних відправив на той світ?
То я кажу до того, що не все так просто і в житті практично не буває простих рішень. Звісно можна кричати "ура" при виді того, як з твоєї церкви знімають хрести і кажуть, що релігія - це опіум для народу. Але можна і не кричати "ура"...
Роджер - це філософські питання - як, що і де ми повинні робить і я просто розмірковую.
Iva
Жандармы
+ 221
Аксакал

писатель писал:Роджер - маю вам сказати в такому випадку, що бандерівці використали гасло комуністів


Надо же!
Сроду бы не поверил, что бандеровцы читали коммунистическую литературу!
Горожане
+ 74
Великий Гуру
Іва , а хіба гасла комуністів та ієзуїтів не одні і тіж. "Чим гірше, тим краще" і так далі - цель оправдывает средства...
AD
Горожане
+ 186
Великий Гуру
Мі говорим о Бандере как о государственном деятеле.
И если он как государственный деятель избрал курс ,который был глубоко неверен,то он не должен носить звания Героя Украины.Поскольку курс на сотрудничество с Германией вел к уничтожению укр.народа. Это видели не только мы из прекрасного далека,это видели и тогда. Лебедь об этом прямо заявил на третьих сборах ОУН.
Государственный деятель должен чувствовать,то Что нужно делать. Иначе он не государственный деятель,а лицо,занимающее не свой пост.
Не надо меня путать Конквестом.
Благими намерениями вымощена дорога к AD
(c)
Старший сержант запаса.
Горожане
+ 74
Великий Гуру
Ад - чесне слово - не путаю з Конквестом, але цитую по пам"яті. "Большой террор".

Цитата:Мі говорим о Бандере как о государственном деятеле.
И если он как государственный деятель избрал курс ,который был глубоко неверен,то он не должен носить звания Героя Украины.


Але все ж таки яким повинен бути цей курс? Давайте подумаємо разом - слава Богу від тих подій вже стільки років минуло, що сьогодні ми все бачимо по іншому.
Забаненные
+ 33
Почетный
гражданин

писатель писал:Ось голод 33, їжі немає і нічого немає.


А что общего между этой датой и Бандерой?
Судя по биографии он в эти годы занимался банальным разбоем.
Даже если у тебя нет ничего – у тебя есть жизнь, в которой есть всё!
Горожане
+ 74
Великий Гуру
servo - а хто в ті роки не займався розбоєм ?
Але справді давайте поміркуємо разом - з висоти сьогодняшнього дня, яким тоді мав би бути курс бандерівців ?
Щодо загального - то була передмова наступна. Ось 1939 рік . Радянські війська звільняють Західну Україну і через два роки ОУН починає теракти проти радянських військ. Як на мене тут має бути причина для таких кроків.
Iva
Жандармы
+ 221
Аксакал

писатель писал:Іва , а хіба гасла комуністів та ієзуїтів не одні і тіж. "Чим гірше, тим краще" і так далі - цель оправдывает средства...


А вы процитируйте нам Моральный Кодекс строителя коммунизма!
Вот мы и посмотрим!
Горожане
+ 74
Великий Гуру
Іва - моральний кодекс будівельника комунізму я читав дуже давно, Але якщо серйозно - давайте спробуємо уявити себе на їх місці. От ми живемо , раптом нас звільнили , але ми у знак подякі раптом беремося за збройну боротьбу. Які для цього є причини ? Ну не може бути масовий рух без причин. Це ж все таки не сто тисяч маньяків в одному місці - нормальні люди, селяни. Що їх змусило взяти в руки зброю ?
 
Предупреждение.
  • Все ваши сообщения будут отправлены на модерацию.
Написать ответ
Ваше имя
  1. жирный
  2. курсив
  3. подчёркнутый
  4. перечёркнутый
  5. цитата
  6. Спойлер Введите название спойлера (не обязательно):
  7. ссылка Введите адрес ссылки:
  8. смайлы
  9. картинка Введите адрес картинки:


    Выравнивание:
  10. Видео Введите адрес ролика (YouTube, RuTube, Vimeo, VK):

    Для RuTube и VK скопируйте код для вставки (iframe)
  11. цвет текста
  12. Слева
  13. По центру
  14. Справа
  15. скрытый
  16. информация