ФОП — власник РРО / ПРРО до початку реєстрацiї реєстратора має подати повiдомлення про об'єкти оподаткування, об'єкти, пов’язані з оподаткуванням або через які провадиться діяльність за ф. № 20-ОПП з iнформацiєю про господарську одиницю, де буде застосовуватися РРО/ПРРО. Подається повідомлення до податкової за основним місцем облiку ФОП, незалежно від того, де знаходиться магазин, офiс, кафе.
Важливо правильно визначити «Тип об'єкта оподаткування» відповiдно до рекомендованого довідника типів об'єктiв оподаткування, що оприлюднений на офіційному сайті ДПС України.Оскільки типи об'єктiв оподаткування «Приміщення» та «Нежитлове приміщення» є узагальненими, тому при заповненні повідомлення за ф. № 20-ОПП, у якому вказується об'єкт житловоï (нежитлової) нерухомості, із довідника необхiдно обрати той тип об'єкта оподаткування, який за своїм функціональним призначенням найбiльш вiдповiдає поняттю, визначеному названими статтями Податкового кодексу України. Наприклад, код магазину — 321, офісу — 378, кафе — 247.
3 1 січня 2022 року діє оновлена форма № 20-ОПП. У графі 6 «Адмiнодиниця вiдповiдно до КОАТУУ». В «КОАТУУ» тепер міститься графа «Код території». Останнiй визначається за наказом Міністерства розвитку громад та територiй від 26.11.2020 р. № 40 (кодифікатор адміністративно-територiальних одиниць та територій територіальних громад) і складається з літер «UA» (код України за ISO 3166-1), за якими йдуть 17 цифр: UA|OO| РР|ГГГ|ППП|ММ Ууууу.
За інформацією Лубенської ДПІ ГУ ДПС у Полтавській області