Фахівці управління податкових сервісів ГУ ДПС у Полтавській області на постійній основі проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу із платниками податків щодо порядку та особливостей реєстрації РРО/ПРРО.
Станом на 1 листопада 2023 року зареєстровано 12 912 програмних реєстраторів розрахункових операцій (ПРРО) та 9 110 класичних реєстраторів розрахункових операцій (РРО).Алла Рябкова, в. о. начальника ГУ ДПС у Полтавській області, зауважила, що тільки у жовтні поточного року платниками податків Полтавщини зареєстровано 509 класичних РРО та 1 559 програмних РРО.
За інформацією ГУ ДПС у Полтавській області
![](/uploads/posts/2024-07/1721941763_export_nds.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1720181041_rro_prro.jpg)
![](/uploads/posts/2024-06/1718987402_fop_en.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721369260_rro_docs.jpg)
![](/uploads/posts/2024-06/1717971452_telekomunication_en.jpg)