Шліфувальна машинка: що треба знати перед покупкою
Під загальною назвою «шліфмашинка» ми бачимо декілька видів інструментів, що відрізняються за своїми характеристиками, призначенням, ціновим рівнем. По-перше, вони можуть бути професійними для роботи в безперервному режимі, та побутовими. По-друге, під час вибору треба звертати увагу й на призначення:
- видалення іржі з металу;
- шліфування дерев'яних поверхонь;
- вирівнювання стін та стелі під час виконання оздоблювальних робіт;
- для фінішного шліфування автомобільного кузова після фарбування та покриття лаком;
- універсальні.
Залежно від призначення шліфувальні машинки розрізняються й за конструкцією: стрічкові, вібромашинки, дельташліфмашинки, прямі, ексцентрикові. Таким чином, шліфування відбувається за допомогою полірувальних дисків, абразивних насадок та стрічки, наждачного паперу. Окремий момент — живлення може бути напряму від електромережі або акумуляторної батареї. Усі ці моменти докладно вказано на сайті офіційного дилера Makita в Україні. Також онлайн-консультанти завжди напоготові допомогти з вибором.
Переваги електричного інструменту Макіта
Makita — це японський бренд, що посідає перше місце у світі з виробництва електроінструменту. Як професіонали, так і прості користувачі встигли переконатися у перевагах продукції під цим брендом:
- найвища якість збирання;
- тривалий строк експлуатації;
- для виробництва використовуються міцні та якісні матеріали;
- розгалужена мережа сервісних центрів;
- доволі доступні ціни.
Дилерський інтернет-магазин Makita в Україні пропонує покупцям, окрім шліфувальних машин, й інші види електроінструменту: шурупокрути, дрилі, перфоратори, болгарки, будівельні фени, відбійні молотки, електролобзики тощо. Постачає компанія також садову техніку, набори інструментів, усе для прибирання, витратні матеріали та аксесуари. Ціни на інструменти Макіта стартують від двох-трьох тисяч гривень. Є можливість оформити вигідний кредит в онлайн-режимі.