4 серпня на сесії Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області прийнято рішення щодо реорганізації міської дитячої лікарні шляхом приєднання до Лікарні інтенсивного лікування «Кременчуцька». Про це повідомляє прес-служба Кременчуцької міськради.
У зв’язку з юридичними змінами для маленьких пацієнтів закладу охорони здоров’я ніяких змін не відбудеться. У дитячій лікарні медична допомога надаватиметься в тому ж об’ємі, як і нині.Скорочення лікарів, середнього та молодшого медичного персоналу не передбачається.
Консультативно-діагностичний центр, де приймають вузькі спеціалісти, працюватиме за традиційним графіком із 08:00 до 18:00.
![](/uploads/posts/2024-06/1719079999_malets_pridneprovsky.jpg)
![](/uploads/posts/2024-04/1713206172_ncnewlife_okr.jpg)
![](/uploads/posts/2024-04/1712144398_med103_reanimobil.jpg)
![](/uploads/posts/2024-06/1718678658_awatage_diagnostic.png)
![](/uploads/posts/2024-02/1707976265_ncnewlife_rasstrojstva.jpg)