Переваги вентильованих фасадів
Ці конструкції ідеально підходять для різноманітних архітектурних проєктів, відкриваючи нові можливості для дизайну та функціональності. Їхній зовнішній шар може складатися з різних матеріалів – метал, кераміка, скло, композитні панелі або інші декоративні різновиди. Це сприяє естетичності та простоті досягнення певного стилю.
Основні переваги вентфасадів:
- Забезпечують оптимальний температурний комфорт всередині будівлі.
- Ефективно захищають від зовнішнього шуму.
- Відрізняються високою стійкістю до атмосферних впливів і механічних пошкоджень.
- Різноманіття матеріалів і кольорів дозволяє створити унікальний дизайн.
- Знижують витрати на опалення та охолодження завдяки ефективній ізоляції та регулюванню температури.
- Потребують мінімуму зусиль для підтримки їхнього первісного вигляду і функціональності протягом тривалого часу.
Одним із найбільш популярних видів є навісні вентильовані фасади. Їхня відмінність полягає у монтажі з допомогою кріпильних систем, що забезпечує додаткову вентиляцію та легкість обслуговування.
![Вентильовані фасади](/uploads/posts/2024-01/1706674538_ekzo_haus_1.jpg)
Як вибрати системи вентильованих фасадів
Вибір системи вентильованих фасадів може бути складним завданням, але декілька простих лайфхаків допоможуть Вам у цьому процесі. Ось поради, які варто враховувати:
- Вибирайте матеріал відповідно до Вашого бюджету та кліматичних умов.
- Розгляньте естетичний аспект та архітектурну гармонію.
- Перевіряйте, на скільки років розрахована експлуатаційна тривалість обраних Вами фасадних систем та які гарантії пропонує виробник.
- Зверніться до фахівців для вибору найбільш підходящого варіанту.
- Обирайте перевірених виробників з хорошою репутацією.
Ці поради допоможуть Вам зробити обдуманий та виважений вибір.
![Виготовлення вентильованих фасадних систем](/uploads/posts/2024-01/1706674566_ekzo_haus_2.jpg)
Де замовити вентильовані фасади
На сайті компанії EKZO.HAUS Ви знайдете широкий асортимент вентильованих фасадних систем. Замовлення на сайті приймаються 24/7, що забезпечує максимальну зручність та оперативність обслуговування. Обираючи якісні матеріали від надійного постачальника, Ви забезпечуєте своїй будівлі не тільки привабливий зовнішній вигляд, але й довговічність та комфорт. Звертайтеся за телефоном 098 822 04 08 або приходьте за адресою: Україна, Житомир, вул. Перемоги, 50.
![](/uploads/posts/2024-03/1710635554_vemaks_gidroizolyatsiya.jpg)
![](/uploads/posts/2023-12/1702691626_armiglass_sklo.jpg)
![](/uploads/posts/2023-10/1698285439_sipatlas_modular.jpg)
![](/uploads/posts/2024-01/1705574869_vygreb_yama.jpg)
![](/uploads/posts/2023-10/1696774470_unidoc_amnistiya.jpg)