Якщо хайлайтер здається вам загадковим засобом для макіяжу, час познайомитися з ним ближче. Адже стильне сяйво на шкірі у тренді вже не один сезон. У цій статті розповімо про правила вибору хайлайтерів та лайфхаки їх використання.
Чому не варто відмовлятися від хайлайтера
Хайлайтер для обличчя змушує шкіру сяяти, ніби ви щойно повернулися з відпустки. Він містить частки, що відбивають світло. Якщо вони крупні, засіб підійде для молодіжних вечірок та дискотек. Ніжне мерехтіння, як у хайлайтерів з колекції Lambre, - ідеальний вибір для щоденного макіяжу.
Жорсткий контурінг вже у минулому. Сьогодні немає потреби використовувати десяток палеток та текстур. Якісний хайлайтер перетворює звичайний макіяж на професійний: візуально омолоджує обличчя, відволікає увагу від мімічних зморшок, створює ефект фільтра. Достатньо вибрати засіб ідеальної текстури та відтінку.
Як вибрати хайлайтер
За текстурою хайлайтер буває:
- рідким. Зручно тим, що легко контролювати порцію, яку наносите на обличчя. Наприклад, в асортименті Ламбре є рідкий праймер-хайлайтер із ніжним перламутровим сяйвом. Його можна використовувати навіть без тональної основи. Підходить власницям шкіри будь-якого типу. Але бажано протестувати засіб на руці, щоб переконатися, що блиск не буде надмірним;
- сухими. Зазвичай у вигляді компактної пудри, яку наносять пензликом. Але така текстура підкреслить сухість шкіри. Тому наносити цей засіб необхідно на правильно підготовлену шкіру;
- твердими. Хайлайтери у формі олівця допомагають підсвітити внутрішній куточок ока або зону під бровами. Добре тримаються навіть на жирній шкірі.
Обрати відтінок хайлайтера нескладно, орієнтуйтеся на природній підтон шкіри:
- якщо він жовтуватий, засіб має бути із золотистим пігментом;
- світлій шкірі з холодним підтоном підходить хайлайтер з розовинкою або срібними частками.
Як наносити хайлайтер: лайфхаки
- Перламутрове сяйво хайлайтера чудово контрастує з матовою шкірою. Тому наносити його варто не на все обличчя, а лише на зони, які хочеться підкреслити. Винятком може стати рідкий хайлайтер, який зазвичай використовують ще й як базу під макіяж або міксуючи з тональною основою.
- Тонка лінія хайлайтера на спинці носа зробить його більш вузьким, а на кінчику – більшим. Також можна “підсвітити” галочку над верхньою губою - отримаєте додатковий об’єм.
- Якщо у вас навислі повіки, не використовуйте хайлайтер під бровами.
- Сяйво у внутрішніх куточках очей чудово освіжає погляд, у зовнішніх – допомагає приховати недосип.
- Твердий хайлайтер може залишати плями на тональній основі, його краще використовувати на чистій шкірі. Сухий наносять пензликом, для максимального ефекту мерехтіння – після зволожуючого крема.
- Щоб візуально зменшити пухкі щічки, після нанесення хайлайтера їх припудрюють.
- Якщо треба замаскувати мішки під очима, змішайте невелику порцію рідкого хайлайтера з консилером.
- Нанесіть хайлайтер на рідку помаду або тіні для повік - отримаєте нові відтінки.
Пам’ятайте, що хайлайтер використовують не лише на обличчі. Для літнього образу наносіть його на відкриті ділянки тіла, наприклад, на плечі та ключиці.