Різновиди термальної води
Існує декілька різновидів, що відрізняються ступенем мінералізації. А саме:
- високомінералізована — підходить для жирної та комбінованої шкіри, добре матує та прибирає жирний блиск, не пересушуючи та не провокуючи почервоніння;
- слабомінералізована — ідеальний варіант для власниць сухої або схильної до атопічного дерматиту шкіри;
- ізотонічна — гарно освіжає чутливу шкіру, не викликаючи подразнень.
Спектр використання термальної води дуже широкий: її використовують у вигляді аерозолю для екстреного зволоження обличчя (наприклад, якщо повітря в приміщенні дуже сухе і хочеться освіжитись), для заспокоєння після сонячних опіків, зменшення подразнень на проблемній шкірі та для профілактики дерматитів.
Термальна & міцелярна вода: в чому різниця
Насамперед у складі. Міцелярна вода, попри назву, це комплексний косметичний засіб, що потребує обов’язкового змивання. В іншому випадку вона може закрити пори та викликати почервоніння або навіть алергію.
Термальна ж вода не потребує змивання: її можна використовувати для очищення шкіри, зволоження, закріплення макіяжу. Єдиний нюанс: слід з обережністю користуватись такими засобами перед засмагою, тому що вони можуть посилити дію УФ-променів та спровокувати сонячний опік.
Як вибрати косметику на основі термальної води?
Бренди професійної косметики часто створюють засоби на основі цього корисного інгредієнта. Одним з таких виробників є французький бренд дерматокосметики La Roche-Posay. Усі продукти, представлені в його колекціях, розроблені досвіченими дерматологами й підходять для людей з різними типами шкіри, в тому числі з певними дерматологічними проблемами. Є і серія декоративних засобів, створених спеціально для чутливої шкіри.