12:20 Середа 0 1 212
12:20, Середа, 5 червня 2024

Скільки потрібно платити за створення сайту?

Українські підприємці розуміють, що для успішного ведення бізнесу потрібен власний веб-сайт. Проте, зіштовхуючись з необхідністю створення сайту, в них виникають запитання: скільки це буде коштувати. Діапазон цін доволі широкий. Викликають сумніви, адже не менш важливо знайти надійного розробника, який може втілити всі ідеї в життя. У цій статті ми відповімо на найпоширеніші запитання щодо вартості створення веб-сайтів та допоможемо Вам зрозуміти, як вибрати правильного фахівця для реалізації Вашого проекту.

Де краще створювати сайт?

 

Найкраще створювати сайт на платформах управління контентом, так званих CMS. Наразі популярними в Україні являються WordPress, MODx, Joomla та OpenCart. Подібні системи дозволяють керувати вмістом ресурсу, створювати користувачів з різним рівнем доступу, змінювати вигляд сторінок. У Львові багато професійних агентств та талановитих фахівців, які можуть виготовити проект на відповідних платформах. Веб-студії зазвичай мають цілу команду спеціалістів для комплексного підходу до проекту: веб-розробник, веб-дизайнер, бекенд-розробник, а також спеціаліст з UX/UI.

 

Ціна за створення сайту залежить від складності проекту, функціоналу, який потрібен. У Львові, простий сайт-візитка може коштувати від $300, тоді як складніші корпоративні сайти або інтернет-магазини можуть обійтись від $2 000 і більше.

 

Скільки коштує сайт у різних виконавців:

 

  • Фрілансер бере за розробку сайтів від 120 дол. Таких спеціалістів можна знайти на фріланс біржах.
  • Веб-розробник забезпечує високу якість коду та надійність сайту і може отримувати за годину роботи від $25.
  • Маркетингові агенція бере за сайт від $900: проводять дослідження аудиторії, працюють над конверсією сторінок.
  • Веб-дизайнери часто збирають гарні та естетично привабливі сайти за ціною від $200 за лендінг-пейдж.
  • Веб-студії пропонують комплексний підхід за ціною від $1 200, включаючи розробку, SEO та подальшу підтримку сайту.

 

Хто може розробити сайт?

 

Сайт може зробити професійна компанія з розробки сайтів у Львові, яка професійно використовує інструменти для розробки самостійно, такі як Wix чи WordPress. Обираючи Krylov Company, Ви отримуєте надійного партнера, який подбає про всі аспекти створення Вашого сайту, від дизайну до SEO-оптимізації.

 

Терміни розробки залежать від складності сайту. Проста сторінка-візитка може бути створена за 2-4 тижні, тоді як на розробку складного корпоративного сайту чи інтернет-магазину може зайняти кілька місяців. Готовий сайт існує, поки за нього сплачують за хостинг та доменне ім'я. У середньому, сайти оновлюються або переробляються кожні 3-5 років. Власником веб-сайту є особа або організація, яка володіє доменом і хостингом сайту.

 

Якщо Ви хочете отримати сайт, що поєднує в собі професійний дизайн, технічну досконалість і маркетингову ефективність, телефонуйте до професійної компанії. Звертайтеся до фахівців, що пропонують комплексний підхід, що забезпечує успішну реалізацію проектів будь-якої складності.

 

Не відкладайте успіх на потім!

 
 

Додати коментар

    • bowtiesmilelaughingblushsmileyrelaxedsmirk
      heart_eyeskissing_heartkissing_closed_eyesflushedrelievedsatisfiedgrin
      winkstuck_out_tongue_winking_eyestuck_out_tongue_closed_eyesgrinningkissingstuck_out_tonguesleeping
      worriedfrowninganguishedopen_mouthgrimacingconfusedhushed
      expressionlessunamusedsweat_smilesweatdisappointed_relievedwearypensive
      disappointedconfoundedfearfulcold_sweatperseverecrysob
      joyastonishedscreamtired_faceangryragetriumph
      sleepyyummasksunglassesdizzy_faceimpsmiling_imp
      neutral_faceno_mouthinnocent
    PIN: ----
    Электронная коммерция 11:17 П’ятниця 0 688 ROI у пошуковій оптимізації сайтів: головні чинники Орієнтованість на ROI у сфері SEO має на увазі оптимізацію веб-сайтів з метою збільшення їхньої видимості в пошукових системах з максимально ефективним використанням ресурсів та коштів інвесторів. ROI (Return on Investment) – це показник, який використовується для вимірювання ефективності інвестицій. Він виражає відношення прибутку чи вигоди, отриманої від інвестиції, до витрачених нею ресурсів.