62 генератори надійшли на Полтавщину від міжнародних партнерів. Про це повідомляє прес-центр Полтавської ОВА.
«Обладнання потужністю від 4-х до 15 кВт. Передамо його закладам медицини, освіти та в місця компактного поселення», — зауважив Дмитро Лунін, начальник Полтавської ОВА.В області активно готуються до осінньо-зимового періоду та до можливих перебоїв з електропостачанням, тому приділяють особливу увагу забезпеченню альтернативними джерелами енергії.
![](/uploads/posts/2024-07/1721742834_poe_phones.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721308254_rental_power.png)
![](/uploads/posts/2024-06/1717972177_electroenergy_subsidii.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721435760_punkt_nezlamnosti.jpg)
![](/uploads/posts/2024-05/1716276916_energy_region.jpg)