На даху головного корпусу медичного закладу була встановлена сонячна електростанція потужністю 60 кВт. Це досягнуто завдяки спільному проєкту «Сонячна Допомога для України», який реалізований у співпраці між Кременчуцькою міською радою та активістами громадської організації «Екоклуб».
Встановлена «зелена електростанція» дозволить лікарні економити до 70% витрат на енергоресурси та забезпечувати неперервне електропостачання під час аварійних відключень.
![](/uploads/posts/2024-07/1721742834_poe_phones.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721308254_rental_power.png)
![](/uploads/posts/2024-06/1717972177_electroenergy_subsidii.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721435760_punkt_nezlamnosti.jpg)
![](/uploads/posts/2024-05/1716276916_energy_region.jpg)