Які необхідно мати дозволи для відкриття магазину з квітами
Для цього необхідно пройти реєстрацію у якості ТОВ. Рекомендується зареєструвати юридичну особу, якщо Ви плануєте відкривати мережу магазинів для продажів квітів та букетів. Також є сенс у відкритті ФОП. В цілому, щоб почати вести такий бізнес, ніяких ліцензій, дозволів та патентів не потрібно оформлювати.
На які квіти варто звернути увагу при створені асортименту власного магазину
Найчастіше асортимент квітів складається із рослин, які були зрізані нещодавно. Саме від якості та різноманіття квітів у Вашому магазині буде залежати прибутковість бізнесу. Для початку їхня кількість може складатися з 10 найменувань рослин, по мірі зростання попиту їх може бути більше. Збільшення асортименту є сезонним явищем, коли популярними становляться ті чи інші квіти. До основних видів квітів для реалізації можна віднести наступні:
- троянди;
- лілії;
- хризантеми;
- півонії;
- гвоздики;
- іриси;
- ромашки;
- фіалки;
- нарциси;
- айстри.
Відкриття квіткового бізнесу, як будь-якого іншого, потребує залучення власного досвіду. Згадайте, які саме квіти найбільш часто даруєте Ви самі. Пропонуючи покупцеві гарний ходовий товар, якісне обслуговування та помірні ціни, Ви точно зможете здобути успіх. В цілому для того, щоб отримати прибуток від одного магазину, знадобиться рік, а можливо менше.
Як не помилитись з пошуком постачальників квітів
Найкраще закуповувати квіти у компаніях, які займаються прямим постачанням квітів з плантацій та теплиць з різних країн. Таким чином Ви зможете урізноманітнити власний асортимент та автоматично збільшите кількість покупців. Саме оптові поставки квітів стануть найбільш вигідним рішенням для Вашого бізнесу. У квітковому бізнесі обсяги закупівель залежать від сезону та свят. Найбільший попит на квіти завжди буває на 1 Вересня, 8 Березня чи 14 лютого, тому напередодні цих свят варто замовляти достатньо товару, щоб задовільнити побажання кожного покупця.
Якщо Ви плануєте купляти достатні партії квітів, то краще обирати ті компанії на українському ринку, які напряму займаються постачанням рослин з Голландії, Колумбії, Кенії, Еквадору та інших країн. Таким чином Ви зможете мати асортимент несезонних квітів цілий рік.
Якою може бути націнка на продукцію для отримання прибутку
В цілому націнка на рослини може становити 100% и більше. У святкові дні вона досягає понад 200%. Все залежатиме від того, скільки Ви витратили на кожний вид квітів. Щоб продаж квітів та букетів приносив гарний дохід, слід також надавати додаткові послуги. Це може бути доставка квітів чи оформлення букетів.