Благодійна організація «Світло надії» передала чергову допомогу для 15 медичних закладів області. Це чотири фури з олією, борошном, вівсяними пластівцями та макаронами загальною вагою — 70 тонн.
Гуманітарний вантаж надійшов від Всесвітньої продовольчої програми ООН (World Food Programme) завдяки підтримці БО «100% життя».«Продукти розподілять залежно від кількості людей, які лікуються у закладах. Це будуть як лікарні обласного підпорядкування, так і лікарні громад, — сказав Дмитро Лунін. — Ми вдячні нашим партнерам за співпрацю».
Всі продукти передали до Штабу з надання гуманітарної допомоги населенню Полтавської ОВА. Звідти їх передадуть закладам охорони здоров’я.
«Це друга допомога, яку надає благодійна організація «Світло надії» цього року. Тісно співпрацюємо з військовою адміністрацією. Надаємо допомогу згідно з потребами лікарень. Це не остання така поставка, очікуємо на нові», — сказав координатор гуманітарної допомоги БО «Світло надії» Дмитро Чикуров.
![](/uploads/posts/2024-07/1721433839_food_price.jpg)
![](/uploads/posts/2024-03/1711399153_otvalentiny_avokado.png)
![](/uploads/posts/2024-03/1709818641_naditok_pitanie.jpg)
![](/uploads/posts/2024-03/1711496108_rost_iogurty.jpg)
![](/uploads/posts/2024-02/1709229111_price_shops.jpg)