Відразу після завершення опалювального періоду кременчуцькі комунальники розпочинають підготовку до наступного. З метою виявлення проблемних місць на теплових мережах проводять гідравлічні випробування, усувають виявлені недоліки, а також здійснюють ремонт обладнання котелень та теплових пунктів.
Наразі КП «Теплоенерго» проводить заміну ділянок трубопроводу центрального опалення та гарячого водопостачання у центральній та нагірній частинах міста, а також на правобережжі.
Тепловики також виконують плановий ремонт насосного обладнання на центральних теплових пунктах, ремонтують обладнання котелень на І Занасипі, у мікрорайоні Лашки, Великій Кохнівці та у Крюкові.
Минулого тижня фахівці комунального підприємства замінили 261 метрів трубопроводу, відновили ізоляцію на 220 метрів та виконали 10 ремонтів запірної арматури.
![](/uploads/posts/2024-07/1721905368_remont_teploenergo.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1720893658_teploenergo_truby.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1720519870_teploseti_remont.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721764605_budeteplo_kotly.jpg)
![](/uploads/posts/2024-06/1719501310_teploenergo_remont.jpg)