Особливості інфрачервоної плівки
ІЧ-плівка – досить нова продукція на ринку будівельних матеріалів. Вона продається у вигляді рулонів. Головною її особливістю є те, що вона досить швидко прогріває підлогу – відчуття тепла у приміщенні відчувається уже протягом декількох хвилин після її нагріву. Варто зазначити, що таку плівку ні в якому разі не можна класти там, де є висока вологість. Монтувати її можна лише у сухих приміщеннях, що є досить вигідним рішенням для квартири, офісу, приватного будинку.
На що звернути увагу при виборі
Перш ніж купляти ІЧ-плівку, варто звернути увагу на наступні важливі критерії:
- Тип. Вона буває смугастою та суцільною. Перша складається з карбонових нагрівальних смуг, які чергуються з мідними шинами. Така плівка має доступну ціну. На другій карбонова паста нанесена на всю поверхню. Такий продукт належить до преміум-класу, а вартість набагато дорожче порівняно зі смугастою плівкою.
- Потужність. Підлога буває різних значень. 110 Вт/м² буд ідеальним рішенням в якості додаткового джерела тепла. 220, 330, Вт/м² підійде для обігріву приватного будинку. 440, 550 Вт/м² і більше стане оптимальним рішенням для холодних приміщень.
- Ширина плівки. Габарити струмопровідної жили повинні бути не менше 13-15 мм. За структурою вона може відрізнятися однорідністю, щільністю та відсутністю окислених ділянок.
Знаючи такі критерії, Ви зможете вибрати найбільш відповідну інфрачервону плівку під ламінат. Перед покупкою перевірте, чи сумісна обрана тепла підлога з ламінатом. Деякі системи можуть мати обмеження на типи підлогових покриттів, з якими вони працюють найкраще.
Наявність такої системи обігріву допомагає зберегти вологість повітря, рівномірно прогріти помешкання. Обігрів не псує та не деформує ламінат, а наявність температурного датчика та терморегулятора дозволяє контролювати температуру обігріву помешкання.