На жаль, російський агресор продовжує руйнувати українські міста і села. 22 вересня 2023 року вкотре завдано удару по Кременчуку. Постраждали люди, знищено та пошкоджено житлові будинки, квартири.
Важливо! Усім постраждалим громадянам держава гарантовано компенсує збитки.Як і де подати заяву на відновлення пошкодженого житла?
- Крок 1. Подати інформаційне повідомлення про пошкоджене нерухоме майно власник/один із співвласників може:
- або самостійно через портал «Дія»;
- або звернутися до ЦНАП (послуга 42-11).
Об’єкт нерухомості має бути зареєстрованим у ДРРП. Якщо реєстрація відсутня, потрібно замовити у ЦНАП послугу 55-09 або звернутися до Департаменту державної реєстрації (м. Кременчук, вул. Ігоря Сердюка, буд. № 27). - або самостійно через портал «Дія»;
- Крок 2. Подати заяву на отримання компенсації власник/усі співвласники можуть через портал «Дія» (найближчим часом така послуга буде доступною й у ЦНАП). Завчасно потрібно відкрити спеціалізований рахунок в одному з банків-учасників програми єВідновлення (перелік оновлюється).
Крок 2 неможливий без кроку 1!
Як можна використати кошти?
Компенсацію можна використати на придбання/за придбання будівельних матеріалів лише у магазинах з позначкою єВідновлення (перелік оновлюється) упродовж 1 року з моменту їх нарахування.
Хто не отримає компенсацію?
Не зможуть отримати фінансову допомогу люди з судимістю за злочини проти національної безпеки України, а також їхні спадкоємці (постанова Уряду від 21.04.2023 р. № 381).
Додаткові консультації можна отримати за телефонними номерами:
- кол-центру ЦНАП: +380(96)097-15-88, +380(50)255-15-88 (пн-пт — робочі дні, сб, нд. — вихідні дні);
- урядової «гарячої лінії» 15-45 кнопка 2 (цілодобово).
Нагадуємо, що до кременчужан, які через поважний вік чи за станом здоров’я не можуть відвідати приміщення ЦНАП мобільний адміністратор виїжджає додому і оформлює необхідні послуги (детальніше тут).