До кінця року на Полтавщині триватимуть профілактичні рейди в мисливських угіддях та місцях можливого санітарного відстрілу хижих тварин. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Полтавщини.
Поліцейські стежитимуть за дотриманням заборони на полювання, а також перевірятимуть обіг мисливської зброї та наявність дозволів на відстріл тварин.Нагадуємо, під час воєнного стану Рада оборони регіону заборонила полювати та відвідувати ліси.
![](/uploads/posts/2023-10/1697314215_shopgun_gladkostvolnye.jpg)
![](/uploads/posts/2023-03/1679629123_stvol_opinel.jpg)
![](/uploads/posts/2023-01/1672738350_topoptics_teplovizory.jpg)
![](/uploads/posts/2023-07/1688369624_optics_pro.jpg)
![](/uploads/posts/2022-09/1662935080_hunt_koza.jpg)