У Кременчуці триває ремонт доріг, велика увага приділяється найбільш проблемним ділянкам. Наразі продовжується масштабний ремонт дороги та тротуарної частини на вулиці Некрасова, де раніше була проблема з відводом води, що призводило до руйнування асфальтобетонного покриття. Про це повідомляє прес-служба Кременчуцької міськради.
Цього року спеціалісти КП «КПС «Шляхове ремонтно-будівельне управління» збудували тут систему ливневої каналізації, а за сприяння соціально-відповідального бізнесу оновлено тротуарну частину. Цього тижня шляховики перейшли до укладання нового асфальту.Міський голова Віталій Малецький ставить перед працівниками комунального підприємства завдання зробити ремонт якісно, щоб забезпечити нормальний рух міського і транзитного транспорту, а також створити комфортні умови мешканцям, які тут проживають. Керівник міста зазначає, що в Україні є складнощі з постачанням бітума, але Кременчук знайшов можливість придбати імпортний, щоб дорожники могли працювати.
![](/uploads/posts/2024-07/1721436465_roads_drsu.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1720443737_remont_roads.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1720433675_konteyner_garbage.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721344593_hot_ozelenen.jpg)
![](/uploads/posts/2024-06/1719007123_truxor_vodorosli.jpg)