В межах трьохмісячника чистоти і порядку у Кременчуці підприємства, організації усіх форм власності, установи повинні навести порядок та благоустрій на прилеглих та закріплених територіях після зимового періоду. Трьохмісячник триватиме до 6 червня включно.
Зокрема, на комунальне підприємство «Кременчуцьке підрядне спеціалізоване шляхове ремонтно-будівельне управління» протягом цього періоду покладається завдання щодо проведення ямкового ремонту шляхів, тротуарів, проїздів, шляхопроводів, а також підсипки та грейдерування ґрунтових шляхів міста.КП «КАТП-1628» та КП «Благоустрій Кременчука» забезпечуватимуть технічну підтримку бюджетних та комунальних організацій і установ міста у період проведення трьохмісячника чистоти і порядку.
КП «Благоустрій Кременчука» має також провести комплексні заходи з впорядкування території парків, скверів, інших територій, які належать до земель комунальної власності, а КП «Спеціалізований комбінат ритуальних послуг» повинен забезпечити заходи з поточного ремонту та впорядкування братських могил та пам’ятників, що перебувають на утриманні підприємства.
КП «Комфортний дім» повинне забезпечити комплекс заходів з наведення чистоти і порядку на території населених пунктів Кременчуцької міської територіальної громади.
Комунальним закладам культури і відпочинку «Міський сад», «Парк Миру» та «Придніпровський», регіональному ландшафтному парку «Кагамлицький» забезпечити увесь комплекс робіт з впорядкування закріплених парків та скверів.
Щодо управляючих компаній, то ці підприємства повинні привести у належний стан прибудинкові території, цоколі будинків, паркани, підвальні приміщення житлових будинків, які перебувають у них на утриманні тощо.
![](/uploads/posts/2024-07/1721436465_roads_drsu.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1720443737_remont_roads.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1720433675_konteyner_garbage.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721344593_hot_ozelenen.jpg)
![](/uploads/posts/2024-06/1719007123_truxor_vodorosli.jpg)