За інформацією КП «Шляхове ремонтно-будівельне управління», минулого тижня бригади підприємства ліквідували ямковість на площі 8 764 м² дорожнього покриття, що в кілька разів більше у порівнянні з попереднім.
Дорожню ямковість ліквідовують за допомогою технологій гарячого та холодного асфальтування, а також із застосуванням автогрейдера. Роботи проводяться в різних мікрорайонах міста, на ділянках, де виникли дефекти після зимового періоду.Станом на зараз техніка та бригади ШРБУ працюють на вулицях: Сержанта Мельничука, Європейській, Східній, Левка Лук’яненка, Сумській, Бетонній, Лікаря О. Богаєвського. Автогрейдер відпрацьовує вулиці з м’яким покриттям на правобережжі міста. Окрім того, тривають ремонтні роботи внутрішньо квартальних проїздів і тротуарів на вулицях: Єднання України, Національної Гвардії, Олексія Древаля.
![](/uploads/posts/2024-07/1721436465_roads_drsu.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1720443737_remont_roads.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1720433675_konteyner_garbage.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721344593_hot_ozelenen.jpg)
![](/uploads/posts/2024-06/1719007123_truxor_vodorosli.jpg)