1 серпня КП «КАТП-1628» розпочало надавати послуги з вивезення сміття, зібраного з територій приватних домоволодінь і контейнерних майданчиків у селах Потоки, Придніпринське та Соснівка. Про це повідомили на комунальному автотранспортному підприємстві.
Комунальники звертаються до своїх нових споживачів із проханням заключати договори на вивезення сміття, а також складувати його у спеціально відведених місцях і контейнерних майданчиках. Вивезення зібраного сміття проводитиметься щодня згідно з графіком.
![](/uploads/posts/2024-07/1721436465_roads_drsu.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1720443737_remont_roads.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1720433675_konteyner_garbage.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721344593_hot_ozelenen.jpg)
![](/uploads/posts/2024-06/1719007123_truxor_vodorosli.jpg)