Станом на зараз ремонти доріг проводяться у різних мікрорайонах, у тому числі в Потоківському старостинському окрузі. До цих робіт залучена максимальна кількість бригад КП «Шляхове ремонтно-будівельне управління» та дорожня техніка, щоб якомога більше до зимового періоду привести дорожнього покриття до належного технічного стану.
За інформацією прес-служби Кременчуцької міськради, щотижня темпи ремонтних робіт не зменшуються. Поки що погодні умови в цьому дорожникам сприяють.
За інформацією ШРБУ, минулого тижня підприємство улаштувало 1 250 м² нового асфальту, зняло 210 м² старого покриття, профілювало 5 256 м² ґрунтових доріг та встановило 317 м бордюру.
![](/uploads/posts/2024-07/1721436465_roads_drsu.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1720443737_remont_roads.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1720433675_konteyner_garbage.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721344593_hot_ozelenen.jpg)
![](/uploads/posts/2024-06/1719007123_truxor_vodorosli.jpg)