13:11 Середа 0 300
Учора, 13:11

Київський картонно-паперовий комбінат: власник проявляє увагу до модернізації, що забезпечує лідерство

Київський картонно-паперовий комбінат розпочав свою роботу у 80-их роках ХХ століття як виробник некрейдованого картону. З того часу багато чого змінилось – радянські підходи замінили на європейські, підприємство ввійшло до складу австрійського холдингу Pulp Mill Holding, бенефіціарним власником та директором якого у 2022 році став Хайнц Ціннер (d-r Heinz Zinner). Аби відповідати викликам сучасності, компанія активно модернізується навіть під час війни.

Модернізація устаткування і виробничих процесів на ККПК

 

Київський КПК поступово відмовляється від застарілого радянського обладнання, перебудовує цехи та закуповує сучасні європейські виробничі лінії. Ці кроки дають змогу підприємству не лише підвищувати ефективність виробництва, а й мінімізувати вплив на довкілля, впроваджуючи провідні екологічні технології світового рівня.

 

За каденції власника Київського картонно-паперового комбінату Хайнца Ціннера (d-r Heinz Zinner) відбуваються зрушення як у виробничих та бізнесових процесах:

 

  • компанія пропонує українським виробникам сучасне SRP-паковання, революційну тару для поштових і логістичних операторів, книгарень й букіністичного бізнесу тощо;
  • відповідність всім державним стандартам; вимогам та вподобанням споживачів.

 

Київський картонно-паперовий комбінат

 

Обухівський завод паперу першим в Україні провів перевірку продукції на відсутність компонентів, заборонених Шаріатом. Сертифікат «Халяль» дає змогу сміливо купувати та використовувати товари Київського картонно-паперового комбінату тим споживачам, для яких цей критерій має ключове значення. Сертифікація пройдена за власної ініціативи підприємства.

 

Вектор власника на європейське виробництво в Україні

 

Тривалий час товари українського виробництва не могли конкурувати із закордонною продукцією. Але Київський картонно-паперовий комбінат за каденції Хайнца Ціннера змінює цей факт. Товари від ККПК маркуються державним знаком «Зроблено в Україні». У виробництві використовується якісна целюлоза та перероблена макулатура що дозволяє виробляти конкурентоздатну продукцію європейської якості.

 

На виробництві задіяно сучасне обладнання і управлінський досвід за найкращими світовими зразками. У цьому немає нічого дивного, адже власник з Австрії має величезний досвід роботи та розуміє, як організовувати процеси. ККПК продовжує впроваджувати інновації та не зупиняв роботу жодного дня навіть під час війни. Улюблена жителями Обухова «картонажка» перетворилася на сучасне європейське підприємство, яке задає тренди в картонно-паперовій галузі. Модернізація активно триває у 2024 році та продовжиться у 2025-му, для чого вже передбачено необхідне фінансування.

 

Додати коментар

    • bowtiesmilelaughingblushsmileyrelaxedsmirk
      heart_eyeskissing_heartkissing_closed_eyesflushedrelievedsatisfiedgrin
      winkstuck_out_tongue_winking_eyestuck_out_tongue_closed_eyesgrinningkissingstuck_out_tonguesleeping
      worriedfrowninganguishedopen_mouthgrimacingconfusedhushed
      expressionlessunamusedsweat_smilesweatdisappointed_relievedwearypensive
      disappointedconfoundedfearfulcold_sweatperseverecrysob
      joyastonishedscreamtired_faceangryragetriumph
      sleepyyummasksunglassesdizzy_faceimpsmiling_imp
      neutral_faceno_mouthinnocent
    PIN: ----
    Промышленность и производство 11:51 Неділя 0 635 Ще одне підприємство Полтавщини долучилося до учасників ініціативи «Зроблено в Україні» Підприємство Полтавщини, що спеціалізується на виготовленні м’ясо-ковбасних виробів, поповнило когорту учасників ініціативи «Зроблено в Україні».