За якими критеріями обирають репетитора для занять в онлайн-режимі
Завдяки комп’ютерним та інтернет-технологіям сьогодні немає потреби шукати викладача саме з Вашого міста. Дуже зручно займатися з професіоналом через «Скайп» чи інші сервіси для віддаленого спілкування в режимі відеозв’язку. Зазначимо, що на сайті Асоціації репетиторів можна знайти викладача, який надає перевагу й традиційним методам спілкування, тобто офлайн. У такому разі доведеться домовлятися про місце проведення уроків та точні години.
![Репетитори англійської мови: індивідуальні заняття з викладачем](/uploads/posts/2023-02/1675849440_repetitor_zno_1.jpg)
Ключові фактори, на котрі звертають увагу, коли шукають репетитора:
- досвід викладання того чи іншого предмету;
- вартість академічної години – наразі мінімальна ціна одного заняття тривалістю 45-60 хвилин складає від 200 гривень;
- відгуки інших учнів та їхніх батьків;
- мова спілкування – зазвичай українська, але деякі учні шукають вчителів, що проводять заняття англійською, чи мовами національних меншин.
Треба наголосити увагу й на тому, що коли треба підготуватися до ЗНО англійська мова онлайн є доволі популярною дисципліною, тому вартість одного заняття зростає й сягає 300-400 гривень. На сайті за посиланням зацікавлені батьки та учні знайдуть повну інформацію про викладача: відео, фото дипломів, коротке резюме, відгуки. Усе це допоможе знайти найкращого репетитора для Вашої дитини.
Як відбуваються заняття з репетитором онлайн
Вони нагадують звичайні уроки з тією лише різницею, що спілкування відбувається через ноутбук або ПК. Можна використовувати також планшети та навіть смартфони з великим дисплеєм. Спочатку вчитель з’ясовує мету занять та рівень підготовки. Після цього складається індивідуальна програма. Таким чином зможете підготуватися до ЗНО з англійської чи інших предметів.
![Репетитори для підготовки до ЗНО з англійської мови](/uploads/posts/2023-02/1675849469_repetitor_zno_2.jpg)
Нерідко послуги викладачів замовляють й дорослі люди для підвищення власних знань, якщо іноземна мова потрібна для роботи або виїзду за кордон. Після кожного уроку вчитель дає домашні завдання. Старанно виконуючи їх, швидко побачите позитивні результати.
![](/uploads/posts/2024-06/1717600326_repetitor_matematika.jpg)
![](/uploads/posts/2023-12/1703689785_skillzrun_education.png)
![](/uploads/posts/2023-11/1700188442_solid_english.jpg)
![](/uploads/posts/2024-01/1705606075_otzivy_khomich.jpg)
![](/uploads/posts/2023-11/1699597183_repetitor_online.jpg)