10 лютого інспекторським складом Кременчуцького районного управління ГУ ДСНС України у Полтавській області було надано методичну допомогу вогнеборцям місцевої пожежної охорони села Піщане.
Представники МПО с. Піщане постійно проводять профілактичні відпрацювання в межах району виїзду свого підрозділу. Рейдові відпрацювання спрямовані як на запобігання пожежам у житловому секторі, так і на профілактику виникнення інших небезпечних подій відповідно до пори року.На зустрічі інспекторами було проінформовано МПО с. Піщане щодо найпоширеніших причин виникнення пожеж у житловому секторі під час опалювального сезону, зокрема пожеж, пов’язаних з неправильною експлуатацією генераторів.
У ході практичного заняття інспекторським складом було проінформовано працівників МПО щодо порядку складення протоколів про адміністративні правопорушення за статтею 175 КУпАП, для їх подальшого застосування у профілактичній діяльності підрозділу.
![](/uploads/posts/2024-06/1717600326_repetitor_matematika.jpg)
![](/uploads/posts/2023-12/1703689785_skillzrun_education.png)
![](/uploads/posts/2023-11/1700188442_solid_english.jpg)
![](/uploads/posts/2024-01/1705606075_otzivy_khomich.jpg)
![](/uploads/posts/2023-11/1699597183_repetitor_online.jpg)