Кременчуцька ДПІ роз’яснює, що фізична особа, яка має підстави для отримання пільг щодо сплати земельного податку, подає контролюючому органу за місцем знаходження земельної ділянки або за місцем знаходження будь-якої з земельних ділянок, що знаходяться у власності такої особи (якщо має у власності декілька земельних ділянок) заяву довільної форми про застосування пільги та документи, що посвідчують її право на пільгу.
Це такі документи:- посвідчення особи з інвалідністю першої або другої групи;
- пенсійне посвідчення (за віком);
- посвідчення батьків багатодітної сім’ї (які виховують 3-х і більше дітей віком до 18 років);
- посвідчення «Учасник ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС»;
- посвідчення особи, на яку поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»;
- посвідчення «Потерпілий від Чорнобильської катастрофи» (1-3 категорія).
Якщо зазначені документи надаються фізичною особою до 1 травня поточного року, то пільга починає застосовуватися до обраних земельних ділянок з базового податкового (звітного) періоду, в якому подано таку заяву, та діє до початку місяця, що настає за місяцем подання нової заяви про застосування пільги.
У разі подання фізичною особою заяви про застосування пільги після 1 травня поточного року, пільга починає застосовуватися до обраних земельних ділянок з наступного податкового (звітного) періоду.
![](/uploads/posts/2024-07/1720097645_land_lgoty.jpg)
![](/uploads/posts/2024-06/1718198916_land_naznachen.jpg)
![](/uploads/posts/2024-06/1717755128_dogovor_arendy.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1720017440_land_arenda.jpg)
![](/uploads/posts/2024-05/1715101324_land_message.jpg)