Як повідомляє прес-служба Кременчуцької міськради, попри війну кременчуцькі комунальники працюють задля забезпечення нормальної життєдіяльності міста.
До благоустрою територій, як у центральній частині міста, так і у віддалених мікрорайонах, підходять комплексно.Минулого року в районі вулиці Східної було виконано ремонт дороги, наразі працівники КП «Міськсвітло» проводять роботи з технічного переоснащеня у цьому мікрорайоні вуличного освітлення. Близько 20 світлоточок планують замінити на сучасні енергозберігаючі.
![](/uploads/posts/2024-06/1719245796_svetilnikof_light.jpg)
![](/uploads/posts/2024-06/1717351497_evrosvet_svetilniki.png)
![](/uploads/posts/2024-05/1717168356_linef_osveshchenie.jpg)
![](/uploads/posts/2024-06/1718801640_gorsvet_repair.jpg)
![](/uploads/posts/2024-05/1715036863_evrosvet_svetilniki.jpg)