18 серпня у лікарні «Кременчуцька» після ремонтів відкрили сучасну діагностичну лабораторію та рентгенкабінет. Про це на своїй сторінці у «Фейсбук» повідомив міський голова Віталій Малецький.
«Клініко-діагностична лабораторія розташована у лікарні на вул. Павлова. Окрім капітального ремонту приміщення, закуплено нове медичне та лабораторне обладнання, меблі, бойлери, інше необхідне устаткування. Ремонт та оновлення обладнання тут зроблено вперше з 1974 року!», — зазначив міський голова.Рентгенкабінет, який розташований у приміщенні колишньої 4-ої поліклініки (пр-т Лесі Українки, буд. № 80), не ремонтувався з 1982 року. Минулого року було отримано сучасний цифровий рентгенапарат, а цього року проведено поточний ремонт: замінено дах, електромережі, системи водопостачання та водовідведення, закуплено нові меблі та оргтехніку.
«Зауважу, що всі роботи проведено за рахунок міського та державного бюджетів. Разом робимо кременчуцьку медицину кращою!», — додав Віталій Малецький.
![](/uploads/posts/2024-07/1721342961_donor_posmertno.jpg)
![](/uploads/posts/2024-02/1707177110_vaccines_gumanitar.jpg)
![](/uploads/posts/2023-12/1703540360_medi_shop.png)
![](/uploads/posts/2024-06/1717421480_obstezhennya_free.jpg)
![](/uploads/posts/2023-12/1701694584_medperevozka_kiev.png)