У Лікарні інтенсивного лікування «Кременчуцька» відкрили нову лабораторію, яка працюватиме 24/7. Вона знаходиться на третьому поверсі консультативно-діагностичного центру поряд зі стаціонаром (вул. Павлова, буд. № 2). Про це повідомляє прес-служба Кременчуцької міськради.
Сучасна лабораторія замінить ту, що ще з 1974 року працювала на території колишньої водолікарні. Цифрове обладнання дозволяє робити швидку і точну діагностику, зокрема, біохімічні та імунологічні аналізи.На облаштування лабораторії і придбання обладнання (з міського бюджету та коштів, отриманих лікувальним закладом від НСЗУ) було спрямовано більше 2,5 млн грн. У приміщенні замінили вікна, двері, водопровід, електромережі, виконали роботи з оздоблення стін та стелі. Закупили меблі, бойлери, кондиціонери. Ремонт тривав понад 5 місяців.
![](/uploads/posts/2024-07/1721342961_donor_posmertno.jpg)
![](/uploads/posts/2024-02/1707177110_vaccines_gumanitar.jpg)
![](/uploads/posts/2023-12/1703540360_medi_shop.png)
![](/uploads/posts/2024-06/1717421480_obstezhennya_free.jpg)
![](/uploads/posts/2023-12/1701694584_medperevozka_kiev.png)