Днями Полтавщина отримала медикаменти від британської організації The MENTOR Initiative на суму 175 тисяч доларів. Про це повідомив начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін.
«Гуманітарна допомога від різних організацій продовжує надходити в область. Днями отримали чергову партію ліків. Британська організація The MENTOR Initiative передала медикаменти на 175 тисяч доларів. Це таблетовані й ін’єкційні препарати пролонгованої та миттєвої дії для лікування пацієнтів, які мають психічні розлади. Передамо ліки в один із медзакладів Полтавщини», — зауважив Дмитро Лунін.
![](/uploads/posts/2024-07/1721914006_farmak_gepargin.png)
![](/uploads/posts/2024-06/1718048594_antipsor_mazi.jpg)
![](/uploads/posts/2024-01/1706468198_drugs_rro.jpg)
![](/uploads/posts/2024-06/1718725111_potencia_viagra.jpg)
![](/uploads/posts/2023-12/1701856677_liki_ibuprofen.jpg)