» » » » Ліцензія на зберігання пального: чи дозволяється зберігати бензин чи дизель від іншого підприємця?
12:54 Четвер 0 917
12:54, Четвер, 7 грудня 2023

Ліцензія на зберігання пального: чи дозволяється зберігати бензин чи дизель від іншого підприємця?

Чи можна зберігати бензини або дизельне пальне іншого підприємця в місці зберігання (ємностях), на яке отримано ліцензію на право зберігання пального для власних потреб?
Суб’єкт господарювання, який отримав ліцензію на право зберігання пального для власних потреб, не має права зберігати пальне інших суб’єктів господарювання в місці зберігання, на яке отримано вищезазначену ліцензію.

Згідно зі статтею 15 Закону України від 19 грудня 1995 року № 481/95-ВP «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, рідин, що використовуються в електронних сигаретах, та пального» (зі змінами та доповненнями, далі — Закон № 481/95), надання послуг із зберігання пального іншим суб'єктам господарювання та/або реалізація пального іншим особам на підставі ліцензії на право зберігання пального, отриманої на підставі заяви виключно для потреб власного споживання чи промислової переробки, не дозволяється.

Відповідно до частини другої статті 17 Закону № 481/95, за дане порушення передбачена штрафна (фінансова) санкція у розмірі 500 000 гривень.

За інформацією ГУ ДПС у Полтавській області
 
 

Додати коментар

    • bowtiesmilelaughingblushsmileyrelaxedsmirk
      heart_eyeskissing_heartkissing_closed_eyesflushedrelievedsatisfiedgrin
      winkstuck_out_tongue_winking_eyestuck_out_tongue_closed_eyesgrinningkissingstuck_out_tonguesleeping
      worriedfrowninganguishedopen_mouthgrimacingconfusedhushed
      expressionlessunamusedsweat_smilesweatdisappointed_relievedwearypensive
      disappointedconfoundedfearfulcold_sweatperseverecrysob
      joyastonishedscreamtired_faceangryragetriumph
      sleepyyummasksunglassesdizzy_faceimpsmiling_imp
      neutral_faceno_mouthinnocent
    PIN: ----
    Нефтепродукты 10:28 Понеділок 0 705 Чи дозволяється використовувати програмний РРО під час реалізації пального? Відповідно до п. 1 ст. 3 Закону України від 6 липня 1995 року № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування і послуг» (далі — Закон № 265) суб’єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або в безготівковій формі (із застосуванням електронних платіжних засобів, платіжних чеків, жетонів тощо) при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, а також операції з приймання готівки для виконання платіжної операції зобов’язані: