Протягом вихідних дорожні служби Полтавської області працювали в посиленому режимі. Підрядні організації розчистили близько 4,5 тис. км автодоріг.
Використали понад 6 тисяч тонн піщано-соляної суміші. Про це повідомив начальник Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро Лунін.«Техніка та працівники продовжують чергувати. Обмежень чи заторів на дорогах немає. Державні та місцеві автошляхи Полтавщини — в проїзному стані», — наголосив очільник області.
![](/uploads/posts/2024-07/1722012348_remont_grushevy.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721697954_svetofor_autonom.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721695656_reevka_road.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721818875_navigat_zapret.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721393643_motomarket_motocykly_1.png)