На минулому тижні бригади КП «Кременчукводоканал» виконали 76 заявок, які надійшли у диспетчерську службу підприємства, ліквідували 18 поривів на мережах водопостачання, усунули 45 підпорів на мережах водовідведення та відремонтували 6 колодязів.
Всього на обслуговуванні у КП «Кременчукводоканал» знаходиться майже 440 км водогону. 60% мереж були побудовані минулого століття та вже відпрацювали свій термін.
Тому, щоб кременчужани отримували якісні послуги, під час планування ремонтів комунальники надають перевагу критичним ділянкам.
![](/uploads/posts/2024-07/1721910209_water_autokrazovsky.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1720450184_water_vodorosli.jpg)
![](/uploads/posts/2024-06/1718847368_zapornaya_armatura.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721339850_water_kvk.jpg)
![](/uploads/posts/2024-06/1718802965_no_water.jpg)